Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz pod Perfect Tonsil ?


loniek

Recommended Posts

Witam

Posiadam Tonsil Perfecty 150 z tym ,ze standardowe gdn 20/60 zamienialem na mocniejsze 20/80 oraz standardowe wysokotonowce wymieniłem na "lejki" 70 watt.
Posiadam pod te kolumny wzmacniacz su - 500 technics lecz nie jestem zadowolony z tego sprzetu....mało mocy a poza tym wyłancza sie podczas glosniego dlugiego słuchania muzyki i mocno sie grzeje. Jaki wzmacniacz polecilibyście abym zakupil tak do 350zł pod te kolumny( byc moze za pare miesiecy wymienie je na mocniejsze moze któreś z Altonow lub Mildtonow wiec dobrze by było aby grał dobrze pod perfectami jaki i pod altonami i mildtonami) pozdro.

Myslałem m.in o...TECHNICS SU-810 , TECHNICS SU-V460 , Technics SU-V570 , TECHNICS SU-VZ320 , ale moze byc tez cos z Pioneera moze PIONEER A-450R co sadzicie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Tych Technicsów, Pioneerów, Altonów czy Mildtonów nie postawiłbym nawet w garażu, bo to nie jest dobrze grający sprzęt.
Chyba, że lubisz jasne, ostre i dość zniekształcone brzmienie a zamiast dynamiki wolisz agresywne granie.
Wzmacniacz może Ci się wyłączać także z tej przyczyny, że bez dostatecznej wiedzy grzebałeś w kolumnach (chyba, że masz wiedzę, doświadczenie i sprzęt pomiarowy, to przepraszam). Mogłeś źle dobrać głośniki i wzmacniacz tak reaguje (prawidłowo).
W tej sytuacji trudno powiedzieć czy jeśli wymienisz wzmacniacz na inny, także się nie wyłączy albo coś spalisz jeśli nie będzie miał zabezpieczeń.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...