Skocz do zawartości

sprzęt grający + głośniki bezprzewodowe


lanadelrey29

Recommended Posts

Cześć,
proszę o radę czy coś takiego w ogóle ma rację bytu.


Mój komputer stoi na antresoli a do telewizora mam kawałek.
Z komputera odtwarzam filmy, które chcę, żeby pokazywały się na telewizorze icon_wink.gif
Jak to zrobić, żeby kabli uniknąć?

No i jeszcze sprzęt audio... Koło TV powinna stać miniwieża/ głośniki. Również bez kabli.
A muzyczka powinna być odtwarzana z komputera icon_wink.gif

Oczywiście wszystko musi być bardzo tanie ha ha icon_wink.gif

Czy coś takiego w ogóle jest możliwe? Czy jestem skazana na postawienie komputera przy telewizorze i wszechobecne kable?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może prościej kupić DVD z usb (jeden kabelek krótki do tv) i miniwieżę albo może sam wzmacniacz (drugi kabelek). Jakość muzyki będzie lepsza, nawet jeśli z DVD będziesz puszczać niż bezprzewodowo (przy porównywalnych pieniądzach). DVD - Pioneer DV 420V - niezłe urządzenie z usb za około 300 - 400 zł.
Tak bym sugerował icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy coś takiego w ogóle jest możliwe? Czy jestem skazana na postawienie komputera przy telewizorze i wszechobecne kable?



A i owszem - jest możliwe. Aby tak się stało potrzebujesz steamera multimedialnego (zwanego też odtwarzaczem sieciowym).
Podaję tutaj jako przykład: Sony SMP-N200
Wybór tego typu sprzętu jest naprawdę duży, tak jak ich cena/ jakość / funkcjonalność.

Aby nie "wdepnąć" w kłopoty z odtwarzaniem różnych formatów plików filmowych i muzycznych, to jednak preferowałbym
zastosowanie malutkiego komputera zamiast takiego odtwarzacza.
Jak do tej pory używałem do takiego właśnie celu Acer Revo 3600, a obecnie Dell Zino.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sęk w tym, że komputer mam stacjonarny i taki chcę mieć. z dużym monitorem itd.


dvd odpada, bo rozumiem, że tylko płyty będę mogła w nim odtwarzać, a youtube itd już nie.

Ten multimedialny odtwarzacz sieciowy sony mnie zaciekawił.
A czy znacie może jakiegoś speca z 3city, który pomógłby mi wybrać sprzęt, a dodatkowo przyjechał, podłączył i nauczył obsługi?
gdzie szukać takiego człowieka?


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...