Skocz do zawartości

Panasonic SA-ht535


kbanah

Recommended Posts

Witam, posiadam zestaw kina domowego Panasonic SA-ht535. Mam problem z podłączeniem go do komputera. Wiem, że w komputerze mam kartę dźwiękową 5.1 (6 wyjść z tyłu) lecz nie wiem skąd dorwać kabel (nazwa, typ, cokolwiek) który połączyłby mi peceta (z tych 5 tylnych wejść) z wyjściem chinch w kinie domowym.
Nie wiem też, czy będą na takim połączeniu działały wszystkie głośniki bo ta chincha jest chyba 2-kanałowa.

Jestem zielony w tych sprawach, dużo szukałem ale pewnie z powodu młodego wieku i braku wiedzy elektronicznej nic nie znalazłem.
Nie mam telewizora a szkoda, żeby kino stało i się kurzyło a głośniki komputerowe mam w opłakanym stanie.
Pozdrawiam, proszę o pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie ma opcji, wejście jest dwukanałowe, więc sześciu z tego nie zrobisz. Może amplituner ma Dolby Pro Logic, czy jakiś inny tryb 5 Stereo to wtedy mimo sygnału dwukanałowego będą grały wszystkie głośniki, ale to bez sensu...



Ma Divx video, Dolby Digital pro logic II i digital dts surround. O to chodzi. W razie czego jaki do tego kabel bo ja skręciłem jakiś kabel jack z czinczą i nie działało. Nawet mi pasuje, żeby wszystkie grały na 2 kanałach ważne żeby grały ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...