Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
buszok

Sluchawki do 300zl

Recommended Posts

Witam. Mam zamiar kupic nauszne sluchawki do muzyki. Bardziej techno, wiec bassy musza byc. Gorna granica 300zl. Prosilbym o propozycje, poniewaz nigdy wczesniej nie sluchalem na jakims lepszym sprzecie wiec nie znam sie na tym. Z gory dzieki za odpowiedzi .

Idź do najbliższego salonu audio albo choćby do Media Markt. Wybór jest duży i na pewno znajdziesz coś dla siebie.
I nie bassy, tylko basy a najlepiej niskie tony.

jeśli bas jest priorytetem to powinieneś poszukać możliwie najlepszego modelu Sennheiser lub Philips w założonej kwocie

Obawiam sie ze z otwartych nie bedzisz zadowolony jesli lubisz duze cisnienie basu. Ja po przesiadce z zamknietych na otwarte czulem brak silnego basu, potem z tego wyroslem, ale z twoimi odczuciami moze byc podobnie. Jezeli otwarte to senki HD555 maja duzo niskiego basu. Ogolnie otwarte graja bardziej przestrzennie, nie izoluja chalasow z zewnatrz i na odwrot. Ale najlepiej jakbys sobie sam porownal. Komfort uzytkowania jest po stronie otwartych HD555. Przy zamknetych po jakims czasie jest mega goraco w uszy i mnie to ogolnie bolala glowa.
Jakos one beda graly z karta muzyczna, ale wiadomo ze wzmacniacz byl by lepszy.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować