Skocz do zawartości

DENON AVR-1700


chudler

Recommended Posts

Witam posiadam Avr'ke 1700 jakiś czas temu popsuł mi się pilot i chciał bym się dowiedzieć czy mogę starego pilota (rc-855) zastąpić innym?
zalerzy mi tylko na kontrolowaniu głośności bez wstawania z kanapy, zna ktoś z was jakiś universalny pilot do amplifierów? widziałem na ebayu universalne denona lecz chciał bym się dowiedzieć czy jest jakaś inna opcja.

Z góry dziękuje Michał.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Wystarczy kupić jakikolwiek uniwersalny pilot najlepiej z możliwością uaktualniania bazy jak przykładowo ten pilocik z Allegro

http://allegro.pl/uniwersalny-pilot-logite...2318237718.html

a na tej stronce znalazłem opinie o tym pilocie

http://forum.programosy.pl/logitech-harmon...a-vp951255.html

Jedynym innym wyjściem jest szukanie oryginalnego pilota ale to szukanie igły w stogu siana.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w posiadaniu jakiegoś tam pilota uniwersalnego bo potrzebowałem do starego TV. Kosztował grosze ale działa bez problemu już kilka lat i to w zgrabnych rękach mojej córy icon_twisted.gif która raczej się takimi rzeczami nie przejmuje tzn. gdzie rzuci tam leży. Dlatego myśle,że pilot Logitech`a tym bardziej powinien spełnić swe zadanie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepiej zrobisz, jak w tej samej cenie kupisz używany wyższy model Logitecha (525 lub 515), z wyświetlaczem LCD.
Albo jak dołożysz 50-60zł i kupisz używany 555 ...
lub nowy 600 - np. tutaj masz 600kę za 150zł
http://allegro.pl/logitech-harmony-600-pil...2303558007.html

Używam 300tki oraz 555 i wkurza mnie ograniczona ilość funkcji w trzysetce (więc modelu 300 używam do sprzętu stereo i TV).
Więc do odtwarzacza CD, wzmacniacza czy telewizora starczy 300, ale jak masz więcej funkcji (czyli amplituner kina domowego) to lepsze są wyższe modele.

Na plus modeli 300/200 przemawia tylko lepsze wyprofilowanie (bardziej ergonomiczny kształ) i to, że nie ściarają się napisy na podświetlanych klawiszach (taaa - bo poza przyciskami źródeł nie ma podświetlenia icon_confused.gif ).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w tym momencie wystarczy tańszy model Logitech 200 (rózni się tym, ze obsługuje 3 urządzenia a nie 4 jak w 300),
a ja bym spróbował kupić najtanszy model uniwersalnego za parę złotych - tylko pierw zadał pytanie sprzedającemu, czy na liście obsługiwanych urządzen są amplitunery kina domowego Denona.
Kolejna możliwość - jest sporo używanych pilotów do amplitunerów kd Denona , takie rozwiązanie też wyjdzie taniej niż nowa "300".

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji:
niektóre bardziej rozbudowane piloty do TV (mam takie coś w moim elcededeku LG) mają możliwość sterowania innymi urządzeniami (DVD, magnetowid, kablówka i audio...) różnych firm - może u Ciebie też jest taka możliwość?
Miałbyś wtedy problem z głowy icon_razz.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...