Skocz do zawartości

Sansui - potęga czy mit ?


zieluwid

Recommended Posts

Witam!

Moje pytanie dotyczy jednostki napędowej.
Od pewnego czasu obserwuję i kupić chcę Sansui.
Znalazłem piękny model, było to 717, ale trochę brakowało mi kasy i poszedł, niestety nie do mnie.
Dużo czasu spędziłem na czytaniu opinii na temat tego modelu i w ogóle sprzętu tej marki i co się dało zauważyć to to, że wzmacniacz ugramofonowy tutaj to rarytas, więc to mnie interesuje najbardziej. Słyszałem też że lata świetności tej marki zakończyły się w połowie lat 80-tych, ale czy to prawda, tego nie wiem. Mój zestaw będzie bazował tylko i wyłącznie na gramofonie i ewentualnie tunerze (jeśli dojdzie do kupna z czasem daj Boże, z tej samej serii)
Już po kupnie Gramofonu (tylko i wyłącznie dzięki Waszej Pomocy), wiem, że warto poczekać i zainwestować w ,,Klasyczne Uderzenie,, nawet jeśli jest w moim wieku, hehehehe.

Dajcie znać co o tym myślicie, znalazłem opinie twierdzące że modele o których mówię nie są wcale lepsze od modeli z serii np. 317, różnica tkwi, ponoć tylko w ich mocy, ale nie jestem pewien jak to wygląda w praktyce. Dziękuję i Pozdrawiam.
Jak zwykle czekam na cenne wskazówki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam.
Faktycznie jest tu sporo informacji, Dziękuję.
Tak też już zdobyłem moje cacko, a w sumie przyszło do mnie samo. Kolega z forum właśnie sprzedawał 717-tkę, wysłał wiadomość i zdjęcia, tak więc szybka kanapka, sobotnia wycieczka, ponad 700 kilometrów i już mam go na półce icon_smile.gif
Właśnie szukam jakiś małych kolumienek, podstawkowe, detale opisałem w dziale STEREO (Sansui 717, wybór kolumn).
Zapraszam, może dorzucisz coś od siebie.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...