Skocz do zawartości

National Panasonic Sl-19


Recommended Posts

Witam kolegów i koleżanki

Wpadł mi w ręce wyżej opisany gramofon z wkładką Technics 270c. Dokupiłem do niego pasek za kilka funtów i włączyłem żeby sprawdzić jak się sprawuje. Ku mojemu zdziwieniu wszytko ładnie działa, przełączanie 33 i 45 obr, ramię po zatrzymaniu samo wróciło na stopkę jedynie dźwięk wydobywający się z głośników trochę mnie rozczarował - słyszałem wyraźne trzaski ( z płytą wszystko ok bo sprawdzana była na drugim gramofonie ). Teraz moje pytanie, czy wystarczy wymienić igłę, czy lepiej całą wkładkę ? Czy jest on (gramofon )w ogóle godny uwagi, warto inwestować w niego ?Prosiłbym też o jakiekolwiek informacje na temat tego modelu, ja nie mogłem zbyt wiele "wygooglować", jedynie filmik znalazłem, link : http://www.youtube.com/watch?v=8xBW3K1tFtY

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam, SzD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamierzasz zostać przy gramofonach - to warto od razu kupić nową wkładkę MM ... jak nie do tego gramofonu, to przyda się do następnego icon_smile.gif
Zakładam, że są małe szanse na wejście w sprzęt za kilka tysięcy złotych i we wkładki MC icon_wink.gif

A potem w wolnej chwili poszukać nowej igły do starej wkładki - potem możesz porównać i coś więcej będziesz wiedział na ten temat. Na szczęście kwoty nie są straszne icon_razz.gif
Na aledrogo igła z wysyłką kosztuje około 40zł.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...