Skocz do zawartości

Podłączenie sprzętu do PC


Max

Recommended Posts

Witam ! Na wstępie wspomnę że jestem kompletnie zielony w temacie sprzętu audio icon_biggrin.gif W zwiazku z tym chciałem sie zapytać czy możliwe jest podłączenie amplitunera do PC. Model amplitunera to TEAC AG-V1200 Audio a karty graficznej SiS 7012 Audio Device. Z góry dziękuję za wszelką pomoc icon_biggrin.gif

edit: (Ag-V1200 ^^)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !
Czy aby na pewno nie pomyliłeś symbolu?? TEAC A-1200 to rasowy szpulowiec a nie amplituner.


Edit:

No i od razu to inaczej wygląda. Z tego co znalazłem to do podłączenia wystarczy kabelek typu jack stereo 3,5 mm/2xRCA. Co do ilości tych kabli to niestety nic dokładnie na chwilę obecną nie doradzę bo nie mogę ustalić jakie wejścia ma Twój ampli ani jakie wyjścia ma karta dźwiękowa. Udało mi się tylko znaleźć mało dokładne fotki. Jeśli możesz to napisz jakie są wyjścia na karcie i jakie wejścia w ampli lub zamieść fotki gniazd połączeniowych.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta dźwiękowa ma tylko mini jack (standardowo słuchawki/głośniki, mikrofon, liniowe), aparatem nistety nie dysponuje ale wejścia w Ampie to same chinch poza "tape", "tape pause", "cd" te wejjścia to mały jack (sprawdzałem i pasuje).

EDIT: Jako że RCA=chinch (wybaczcie fail zupełnego żółtodzioba) wydaje mi się zę źle zrozumiałem pytanie icon_biggrin.gif A więc wejscia to: Audio: 2 x "phono", 2 x "cd", 2 x tape (play), 2 x dat (rec) i jeszcze 3 x viedo(in, out, in kolejno).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli za bogato to tam nie masz w tym Teac`u. Jedyne co można zrobić to podpiąć małego jacka do wyjścia słuchawki/głośniki w karcie dźwiękowej a chinch`e np. do wejścia tape/play.

Kabelek możesz zakupić ze stronki z linku poniżej lub szukać czegoś podobnego na Allegro albo w jakimś sklepie w swoim mieście

http://sklep.rms.pl/index.php?k16,kable-ja...ck-stereo-2xrca
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...