Skocz do zawartości

Głośniczki Quadral Quintas 500R do produkcji muzyki?


Recommended Posts

Cześć, na wstępie podejrzewam że dział jest nie ten który powinien być icon_smile.gif za co z góry przepraszam ale jestem nowy i się nie orientuje jeszcze ocb.
Otóż dorwałem w domu głośniczki Quadral Quintas 500r. Moje pytanie brzmi, czy nadadzą się one jako glosniki do tworzenia muzyki. Puki co mam zwykłe głosniki creative, O ile się nie mylę Inspire P5800.
No, jezeli ta quadrale się nadadzą to co musiałbym zrobić aby je podłączyć?
jestem generalnie dosc zielony jeżeli chodzi o hardware.
z góry dzieki:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie milczenie, a nie tragedia... icon_mrgreen.gif

Jak nie będziesz miał czym wzmocnić dźwięku (wzmacniacz albo amplituner) i puścić na kolumny, to będziesz miał ciszę w kolumnach.

Pod kartę dźwiękową w komputerze możesz podłączyć głośniczki aktywne (czyli z własnym wzmacniaczem, jak Twoje Inspire) lub słuchawki.
A ponieważ te Twoje kolumny Quadrala nie mają wzmacniacza, więc lipa...

Na allegro czy innym serwisie aukcyjnym kupisz najprostszy używany wzmacniacz czy amplituner za kwoty rzędu 100zł (już z transportem), więc taki wydatek nie będzie chyba zbyt dużym problemem dla Ciebie?
Poniżej pierwszy z brzegu przykładowy ampituner SONY w takiej cenie...
http://allegro.pl/amplituner-sony-str-vx30l-i2325700075.html
A najlepiej, jak poszukasz czegoś w Twojej okolicy i osobiście odbierzesz (oraz sprawdzisz) sprzęt.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...