Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich! Ok. 2 lata temu przestał mnie cieszyć dźwięk wydobywający się ze słuchawek dorzucanych do przeciętnego fona- kupiłem słuchawki lepsze(ok. 50zł). Później zakupiłem mp3 Philips GoRaga i było ok. ale słuchawki przeszły swoje i postanowiłem zakupić pożądne(jak na przeciętnego szarego człowieka) słuchawki. Interesują mnie głównie słuchawki nauszne. Cena tak do 250zł-max, ale wolałbym za ok. 150. Do tej pory zainteresowałem się modelami:
-Sony MDR-ZX600;
-Panasonic RP-DJ600;
-Philips O'Neill the snug.
Posiadam Sennheiser HD 201 i jestem zadowolony, ale są dla mnie za duże, by nosić je do mp3. Do użytku na mieście, w szkole... w sumie to wszędzie. Słucham różnych rodzajów muzyki więc nie sprecyzuję. Zależy mi głównie na jakości dźwięku, ale także na wyglądzie i trwałości.

Może miał ktoś styczność z tymi modelami, lub innymi godnymi polecenia tego typu.

Proszę o radę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jakoś pominąłem ten model, a wygląda na prawdę interesująco. Poczytałem opinie, recenzje itp. i całkiem nieźle sprawy się mają.
Muszę je znaleźć w jakimś sklepie i przymierzyć, bo nie chcę by mnie uszy po nich bolały. Jak na razie strzał, powiedzmy, w "9". Nie spodziewałem się tak szybkiej i skutecznej porady, a sam jakoś zawsze mijałem się z firmą AKG- a szkoda. Dzięki za propozycję, czekam na więcej, a póki co zorientuję się co i jak w sklepach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...