Skocz do zawartości

potezny bass !!!!!!!!!!


stereo

Recommended Posts

witam jak jusz wczesniej pisalem mam ohote kupic nowy i mocniejszy sprtzecik caly czas bawilem sie przy 2 kanalowym wzmacniaczu 2 x 80 w AKAI bardzo dobry i mocny lecz czas na cos nowgo i modnego bardzo lubie mocny bass czy ma ktos jakis pomysł na fajny sprzecik co dzis jest modne stereo czy kino
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej "trendy", a zarazem najtańszym sposobem na potężny basss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w tym sezonie jest...kartonowe pudło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W pokonanym polu pozostawiło m.in. pustą beczkę. Dobra żarty na bok, a masz jakieś problemy ze słuchem? Osoby głuche odbierają w ten sposób muzykę, przez wibracje. Oczywiście od takiego natężenia niskich częstotliwości można też stracić słuch lub go poważnie uszkodzić. Chyba że nie jesteś zwolennikiem muzy zbliżonej do naturalności lub neutralności, to wtedy zwracam honor, o gustach się nie dyskutuje. Zatem polecam kolumny mojej nie ulubionej firmy JBL, ich foldery reklamowe rozpisują się o koncertowych wrażeniach i innych grzmiących legendach. Będą w sam raz.
Powodzenia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem chodzi ci o zakup wzmacniacza, polecam np. produkty firmy ARCAM - grają ostro.
Jeśli jednak chodzi o kolumny to polecam JBL.

Natomiast na pytanie co jest modne stereo czy kino odpowiem tak, modne jest kino domowe, ale jeśli chcesz słuchać muzyki głownie to kup stereo.
.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci proponuje na poczatek cos takiego:


Najbardziej TRENDY sub w tym roku!!

Do tego najmodniejsze kolumny w tym sezonie:


I oczywiscie NAJBARDZIEJ odjechany w tym ROKU wzmak:


Z tym zestawiem naprawde mozesz poczuc sie trendy i zawsze na czasie. To takie Dolce & Gabbana w swiecie Audio.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...