Skocz do zawartości

Zestaw do 2000 zł


Recommended Posts

Witam , sporo już przeczytałem na temat analogu ale mimo to jestem trochę zielony.Bardzo lubię słuchać muzyki Heavy Metalowej -Black Sabbath , Iron Maiden , Judas Priest , AC/DC itd , jest można powiedzieć to moja pasja , mogę usiąść na fotelu i słuchać jej godzinami ahh . Męczę się słuchając jej w laptopie (5W głośniczki) lub wieży za 300 zł %) Sporo czytałem o cyfrówkach i analogach i zakochałem się w czarnych płytach a do tego że jestem metalem mogę kupić nowe płyty gdyż zespoły heavy metalowe wydają je rónolegle z CD a nawet są często różne bonusy icon_smile.gif Uzbierałem 2000 lecz więcej nie dam rady. Czy da się kupić za to jakiś pożądny zestaw gramofonowy do sluchania komfortowego muzyki ? Nie mam niestety możliwości odsłuchania żadnego sprzętu analogowego więc muszę poradzić się ekspertów. Czy możecie podać mi jakiś kompetny zestaw (najlepszy jaki można za 2000 zł ) ,który można kupić za tą kwotę . Mam pokój wielkości 5x4x2,5 , czy może mam sobie odpuścić gramofon gdyż za tą kwotę nic dobrego nie ma ?

Ps. Nie mam żadnego wzmacniacza , przedwzmacniacza nic , zaczynam od 0 !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...