Skocz do zawartości

Miniwieża + głośniki do salonu urody


topmek

Recommended Posts

Witam potrzebuję kupić miniwieżę CD wraz z dwoma głośnikami do salonu. Chodzi mi głównie o to, żeby odtwarzała CD i MP3 z płyt. Dodatkowo przewody głośnikowe powinny mieć po minimum 2m. Fajnie też jakby można było je powiesić na ścianie. Chodzi mi o tani zestaw i prosty w obsłudze (włożyć płytę i gra , bez udziwnień, bo nie ja to będę obsługiwał), nie musi też gwarantować audiofilskich doznań. Znalazłem takie coś na Allegro MEDION MD 82428 w dobrej cenie tylko głośniki są na stałe podłączone przewodami 40cm. Czy była by możliwość wymiany ich tam na dłuższe? Bo wygląd bardzo mi odpowiada, chyba że znacie coś innego podobnego w niskiej cenie? Jeżeli dało by się przedłużyć przewody to jakie kupić do tego?

Dzięki za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przewody zawsze się da przedłużyć.. W tym przypadku jakich nie kupisz do przedłużenia, jakości dzwięku nie polepszą(a nawet nie pogorszą). Tak uniwersalnego, a lepszego jakościowo sprzętu raczej w tym przedziale cenowym nie znajdziesz. Z resztą dla szerokiej klienteli salonu urodu jakość tego co wpada do ucha raczej nie stanowi problemu, prędzej to co stanie się z ich fryzurą, paznokciami oczami czy innymi częściami ciała.

Pozdrawiam!


EDIT: No chyba, że interesuje Cię sprzęt używany kolego topmek?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...