Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
stereo

duze kolumny i malo miejsca ma ktos pomysł ??

Recommended Posts

hmmm czy wyobrazacie sobie maly pokuj i 10 kolumn dodlogowych to hyba mala przesada ale zato super to wyglada uwielbiam kolumny lecz ostatnio mam problem z dzwiekiem gdy robie troszeczke glosniej dzwiek zaczyna byc niewyrazny i cos czeszczy czy to moze byc wina ze kolumn jest za duzo macie jakis pomysl na roztawienie kolumn w pokoju tak aby dzwiek był lepszy apokuj wygladal na pokuj audiofila ? czy mam zaduzo kolumn i niekture benda musialy wybrac sie na stryszek

Stereo.Zajmij się czym innym niż słuchanie muzyki.Twoje wywody są żenujące.

Z tych 10 kolumn 8 śmiało możesz wynieść na strych. Zostaw sobie 2 najlepsze z wyglądu i z dobrymi głośnikami, ale takie żeby były jednakowe.

Gorzej jak ktoś uwielbia kolumny. Wówczas pojawia się problem, które zostawić a które wynieść. Wtedy ew. pozostaje rzucać monetą.

Moja propozycja jest taka, sprawdź które najlepiej sprawdzają się w twoim pokoju, podłączając kolejno wszystkie zestawy oczywiście w pokoju powinien znajdować się tylko ten zestaw który jest odsłuchiwany. Jak wybierzesz to pozbądź się reszty.

BTW W jaki sposób podłączasz kolumny do wzmacniacz, mam nadzieję że tylko 1 parę jednocześnie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...