Skocz do zawartości

Pomoc w doborze kina domowego około 2500zł


Tagh

Recommended Posts

Witam
Przymierzam się do zakupu kina domowego do salonu (ok 25 m2) . Bedzie to działać na telewizorze Panasonica, a zalezy mi na podpieciu do kina i telewizora PS3 oraz dekodera cyfry. Budzet to 2-2,5 tys , max 3 tys. Bardzo proszę o radę które kino będzie najrozsadniejsze. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze najlepse byloby drewno ale ze wzgledow finansowych i estetycznych (uwagi zony:P) musialbym brac pod uwage to co znalazlem ponizej. Oczywiscie prosilbym o opinie co z tego wybrac albo ewentualnie jakas inna propozycje. Moze jakis kompromis pomiedzy frewnem a plastikiem? Po długich poszukiwaniach wybrałem 3 opcje:
1. Panasonic SC-BTT770EP-K lub tez sony BDV E880 -980
oraz ewentualnie LG HB954PB lub cos z Samsunga HT-E5550/EN
Najbardziej się skłaniam do Panasonica, lub tez sony ale proszę o wasze opinie. Z gory dziekuje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie;) jeździłem na plastikowym LG kilka długich lat i w końcu udało mi się go sprzedać. Jedyne co miał w pożądku to ładne basy i spoko wygląd (cztery stojące głośniki).
Ale jak widać po moim poście poniżej można kupić spoko zestaw nawet za około 1500zł, a dźwięk z drewienka na pewno niczym nie zastąpisz nawet najdroższym plastikiem...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Witam serdecznie podepnę się pod temat ,szukam dobrego kompromisu dla swoich potrzeb do kwoty 3tyś.
Mianowicie chce zakupić kino domowe do swojego pokoju ok 15m2 . Dotychczas oglądałem filmy , sluchałem muzyki na Logitech Z-5500 sygnał nadawany z komputera do karty dźwiękowej Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro USB po optyku lecz chciałem już zmienić sprzęt .
Sprzęt 50% do Muzyki (gust muzyczny muzyka lat 70,80,90i współczesna ,Muzyka filmowa‎,Instrumentalna ,techno, house, dance, trance, hip-hop Pop) 50% do filmów (przewaga horrory, sf, romantyki, przygodowe).
Zastanawiam się na tymi opcjami:

ONKYO TX-NR414 + JAMO S 426 HCS3 +sub 210

DENON AVR-1513 + JAMO S 606 HCS3 +sub 210

YAMAHA RX-V373 + JAMO S 426 HCS3 +sub 210

YAMAHA RX-V371 + JAMO S 606 HCS3 +sub 210

chciałbym uzyskać stereo do odsłuchu muzyki jak i dobre wrażenia podczas oglądania filmów szeroką scenę .
Może ktoś z was mi coś poleci do ok 3 tyś nie stać mnie na droższe .


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...