Skocz do zawartości

Słuchawki do Heavy Metal [do 500zł]


Recommended Posts

Witam,

Jest to pierwszy post na tym forum i w związku z tym chciałem się przywitać icon_smile.gif

W kwestii audio jestem zupełnym laikiem. Swoją przygodę z dobrym dźwiękiem icon_razz.gif zacząłem wówczas, gdy kupiłem słuchawki Bose in-Ear do słuchania muzyki.

Słucham tylko i wyłącznie przez komórkę, gdyż najczęściej robię to wówczas gdy się przemieszczam.

Bose grały bardzo dobrze, zwłaszcza jeśli chodzi o preferowany przeze mnie typ muzyki.
Jest to heavy metal - głównie Rammstein.

Poszukuję następcy Bose, które zostały sprzedane. Tyma razem chciałbym coś nausznego, gdyż mam specyficzny typ małżowiny icon_razz.gif i większość słuchawek mi wypada a dokanałowych nie chcę bo dziwnie się w nich czuję.
Słuchawki powinny być dość zgrabne i niewielkie.

Moje obecne typy:
Bang & Olufsen Form 2
Beats by dr Dre Solo HD.

Mogę wydać ok.500zł (niekoniecznie w Polsce) i chcę coś co spełni moje wymagania.

Wybaczcie ale nie podam technicznych sformułowań na temat jakości dźwięku ani różnych epitetów z tym związanych bo nie znam terminologii i generalnie potrafię jedynie wyczuć dobry dźwięk - tak było w przypadku Bose.

Czekam na odpowiedzi.

Artur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

B&O Form 2 nie słyszałem, ale można znaleźć o nich dość niepochlebne opinie... Beats'ów nie polecam do metalu, za bardzo mulą basem, one są dobre w tym co tworzy Dr. Dre icon_wink.gif

Obejrzyj sobie Sennheiser'a HD239, albo jeśli chcesz z redukcją szumów, trochę drożej to pozostań wierny marce i weź BOSE AE2 icon_smile.gif




Słuchałem Bose OE2 i się zakochałem icon_smile.gif.

Wprawdzie nowy model in-ear gra ładnie to jednak ma podobnie skonstruowaną końcówkę, która znając moje szczęście zaraz się rozpadnie. W OE2 jest taki plus, że kabel zawsze można wymienić na nowy i będą służyć.

Problem teraz w kwestii gdzie można by kupić je najtaniej. Z USA nie ma szans bo nie wysyłają, zostają Niemaszki....

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...