Skocz do zawartości

POMOCY jak włączyć głośniki surround w Philipsie


michall2107

Recommended Posts

Wtam serdecznie w sobotę organizuje urodziny dostałem kino domowe niedawno od znajomego ale nie wiem czemu nie mogę włączyć głośników sorround <Tylnych> Jak włacze test < kazdy głośnik po kolei zaczyna szumieć> one działają wlaćze piosenke i ni groma działają tylko te przednie



Tak ono wygląda pomórzcie bo fajnie gra i nie chce ,zeby mi mówili ,ze ktoś mi badziew oddał icon_smile.gif

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grają tylko dwie kolumny przednie - to prawdopodobnie odtwarzasz sygnał stereofoniczny.
Trzeba wybrać tryb symulacji wielokanałowej i powinno grać na wszystkich kolumnach.

Jeżeli to jest kino domowe - to włóż płytę DVD z wielokanałowym dźwiękiem i powinno ruszyć na wszystkich kolumnach.

Pozdrawiam
PS. O celewości odtwarzania dźwięku stereo na wszystkich kolumnach nie dyskutuję icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty CD z muzyką są stereofoniczne (albo monofoniczne - w przypadku starych nagrań, gdy nie są przerabiane).

Sprawdź np. Dolby Prologic albo symulacje sal koncertowych (nie pamiętam, jak to jest w Philipsach).
Powinieneś mieć gdzieś opcję dźwięku na pilocie, po każdym wciśnięciu pewnie będziesz miał zmianę trybu...
A jak masz instrukcję - to zerknij w opis!

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...