Skocz do zawartości

Co najlepsze??


Kubot

Recommended Posts

Kubot
Trzymam kciuki za licytację tego Pionka icon_lol.gif

A w razie czego ten sam sprzedający ma jeszcze niezłe AKAI AM-55
http://allegro.pl/item286405031_cyfrowe_ak...per_jakosc.html
JVC AX-700 też jest niezły (drugi model od góry) i przynajmniej ma porządne zaciski głośnikowe, co u JVC jest niestety rzadkością icon_confused.gif czego w żaden sposób nie potrafię zrozumieć...
Poza tym nie ma zbyt wielkiego ruchu na aukcjach, bo ostatnio jakoś niezbyt mu "schodzą" wzmacniacze...
(cały czas jest do kupienia komplet JVC wzmacniacz EX900 + tuner). Swój sprzęt wycenia realnie: nie jest to jakaś szczególna okazja, ale też i nie zdziera za bardzo...
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedzi, ale udało mi się Pionka wygrać za 340złicon_smile.gif:)Byłem jedynym kupującym, teraz mam zamiar dokupić jakiś kabelek bo mam najzwyklejsze za grosze, i teraz pytanie czy te zwykłe kabelki z pozłacanymi końcówkami opłaca się kupować??Czy będzie różnica między zwykłym, a zwykłym pozłacanym??icon_smile.gif

Przykład:

http://allegro.pl/item283096398_kabel_prol...nche_tanio.html

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę sceptyczny w tym "temacie" ponieważ pamiętam jak kiedyś chciałem
sobie zrobić porządne IC /miałem ok. 1,2mb kabelka AudioQuest bez konfekcji/
kupiłem cztery wtyki RCA "pozłacane" po 12 zł sztuka ! w renomowanym sklepie
z tego typu galanterią i po ok. roku zaczęło obłazić to "złoto" a raczej mosiądz. icon_confused.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubot
22zł to nie jest duży wydatek, a taki kabel poza lepszym dźwiękiem (załóżmy, że nie ułyszysz zbyt dużej różnicy) po prostu dłużej Ci posłuży icon_lol.gif Za lepsze, solidniejsze wykonanie trzeba ciut dopłacić.
A przy okazji u tego samego sprzedawcy możesz jeszcze zakupić inne kable - np. cinche czy głośnikowe z miedzi OFC (mówię tutaj o prostych kabelkach za parę złotych za metr). Płacisz jeden raz za wysyłkę a na pewien czas będziesz miał spokój icon_cool.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...