Skocz do zawartości

Kino domowe - jaki zestaw?


Galussoo

Recommended Posts

Witam Wszystkich!

Troche zielony jestem w tym temacie - wiec dlatego mam pytanie...jaki zestaw do TV 3D Panasonic TX-P50VT20EA do niego podpiety PS3, laptop i dysk sieciowy z filmami i muzyka...wiec zestaw ma sluzyc do naglosnienia filmow a takze do sluchania czasem muzyki.....
Cena do ok 4.000 pln.
a tu link jak wyglada mniej wiecej pokój:
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphoto...156128264_n.jpg

Z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie icon_wink.gif))
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie icon_wink.gif))[/quote]
Przylaczam sie do tematu,gdyz rownież jestem zielony wtych sprawach,co do kino domowe.A ja mam takie pytanie do kino domowejaki i co do jakiego sprzetu co do kina domowego,mam tv sony3d,komputer ntt,dysk twardy,sieciowka ,dysk sieciowy z filmami i muzyka,ma słuzyc do filmow i muzyki equalizer,basy,trebles itp..Patrzylem w internecie przez allegro iskapiec,swistak wypatrzylem marantza,panasonic,yamaha,onkyo ktopry lepszy?do tego by podłaczyc muzyka z komputera,laptopa z winamp,z telewizora sony 3d itp., zinnych zrodel,kolumny,glosniki ztuba itp.
Edytowano przez RoRo
odpowiadając na post poprzednika nie ma sensu cytować go w całości!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyspa niejako wpłynie na akustykę i ograniczy trochę miejsce odsłuchowe, skupi bardziej dźwięk. Wysokość 2,85m to trochę ponad standard, czyli w sumie spora kubatura pomieszczenia.
Nie wiem jaki dokładniej % muzyki ale celowałbym w duże podłogówki, ewentualnie w ciut mniejsze + subwoofer, który potrafi zagrać również w muzyce (przy większych frontach byłby wykorzystywany tylko do filmów). Jednak w 4 tys. będzie o to trudno.
 

Cytat

Przyjrzałem się schematowi Twojego pokoju, jest dużo wolnych rogów, więc warto wziąć kino domowe z takimi stojącymi kolumnami. Masz budżet na wypasione siedmiogłośnikowe kino domowe, , to jest model z przełomu 11/12 roku


Widzę, że lubujesz się w zabawkach icon_wink.gif
A wiesz że istnieją normalne kolumny ? Tzn nie tego typu "wypasione" patyczaki, które bez subwoofera do niczego się nie nadają.
Jeszcze za 1-1,5 tys. to bym zrozumiał, że można takie plastiki wybrać, gdy trzeba pójść na kompromis cenowy, ale na to coś za 3 tys. to chyba tylko Kowalski się nabierze w Media Markt icon_eek.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don troche poczytalem i posluchalem Ciebie....i teraz zestawienie moje wyglada tak:

ampli: HHarman AVR156 / 255 tylko one chyba nie maja 3d wiec 265 ma 3d lub z ONKYO TX-NR609 lub Marantz 1602??? -

a do tego glosniki - albo Quadral Quintas 5000 / 6000 lub Roth Oli 30 / 40 ewentualnie bo kobieta sie napalila na biale Jamo s606.

Co sadzicie??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

Wyspa niejako wpłynie na akustykę i ograniczy trochę miejsce odsłuchowe, skupi bardziej dźwięk. Wysokość 2,85m to trochę ponad standard, czyli w sumie spora kubatura pomieszczenia.
Nie wiem jaki dokładniej % muzyki ale celowałbym w duże podłogówki, ewentualnie w ciut mniejsze + subwoofer, który potrafi zagrać również w muzyce (przy większych frontach byłby wykorzystywany tylko do filmów). Jednak w 4 tys. będzie o to trudno.
 

Cytat

Przyjrzałem się schematowi Twojego pokoju, jest dużo wolnych rogów, więc warto wziąć kino domowe z takimi stojącymi kolumnami. Masz budżet na wypasione siedmiogłośnikowe kino domowe,


Widzę, że lubujesz się w zabawkach icon_wink.gif
A wiesz że istnieją normalne kolumny ? Tzn nie tego typu "wypasione" patyczaki, które bez subwoofera do niczego się nie nadają.
Jeszcze za 1-1,5 tys. to bym zrozumiał, że można takie plastiki wybrać, gdy trzeba pójść na kompromis cenowy, ale na to coś za 3 tys. to chyba tylko Kowalski się nabierze w Media Markt icon_eek.gif

 

 


Na tą kasę to te "plastiki", czyli lg-hx996ts, to jest bardzo dobry sprzęt.

cytuję jeszcze raz mój ulubiony fragment:
"Wyspa niejako wpłynie na akustykę i ograniczy trochę miejsce odsłuchowe" - skąd ty się urwałeś? xD !!!! chyba za dużo naoglądałeś się Wojewódzkiego xD.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Właśnie niezależnie "jaka kasa", to Ty i tak zawsze polecasz plastiki od LG, droższe lub tańsze . Rozumiem że masz taki zestaw ale na tym się świat nie kończy icon_rolleyes.gif



Wiem co dobre, to jest moja opinia. Nie musisz się ze mną zgadzać, masz inną to możesz się z nami podzielić. Nie wiem jak inni, ale ja nie mam nic przeciwko. Skoro znam te produkty LG i je używałem to mogę wyrazić swoje zdanie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Witam witam! troche mnie nie bylo - wakacje ;/ a przez to budzet na kolumny uciekl...teraz lekko naprawiony wiec wracam do gry o wybor sprzetu icon_smile.gif
Co do tych LG -nie dziekuje... icon_mrgreen.gif

mialemn troche czasu do zastanowienia...
wiec ampli to najprawdopodobniej bedzie - HK avr 165.....chyba ze moze inny model lub ktos podrzuci cos ciekawego z Denona...moze Yamahy
Kolumny....nadal dla mnie krolują w wyborze Roth Oli...ale czy w zestawie w okolicach 4000 sie wyrobie?????????
czytam troche jeszcze o:
- Wharfedale - np.Obsidian 600, Vrdus 300 power
- Quardal Quintas - np.6000 i 5000
- Dali
- Heco - np.Victa II 601
- Klipsch - np.F10, F30
- Boston coustics - A250/A23/A225
- Monitor Audio - MR6 , MR4
- Taga
- Koda
- JAmo - np.S606 , Nortridge pack 5.0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...