Skocz do zawartości

Yamaha MCR-040 - podpięcie pod komputer


mihau.

Recommended Posts

Cześć! Mam zamiar w najbliższym czasie zakupić wieżę Yamaha MCR-040. Moje pytanie brzmi: czy można podpiąć głośniki (z tej wieży) do komputera, by odtwarzały dźwięk z kompa? I czy musiałbym przepinać co chwilę, by muzyka leciała z kompa, a potem z np. radia, czy mogą one być jednocześnie podpięte do kompa i do samej wieży? Mam nadzieję, że opisałem wszystko zrozumiale. Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam! icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Kolumn nie podepniesz bezpośrednio do komputera.

Ale możesz wyjść dźwiękiem z komputera na miniwieżę, bo o ile pamiętam jest tam z przodu wejście minijack do podłączania urządzeń zewnątrznych.
W takim przypadku potrzebujesz kabla łączącego wyjście stereofoniczne z karty dźwiękowej (zapewne minijack) w wejściem w miniwieży. Koszt stereofonicznego kabelka minijack-minijack to kilkanaście złotych (w zalezności od wykonania i miejsca zakupu: od kilku do kilkudziesięciu złotych).

I w takim przypadku wystarczy, że w miniwieży zmieniasz źródło sygnału (tuner, CD czy AUX/Portable) i nic więcej nie trzeba robić.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...