Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

Nadal lipa - na różnych przeglądarkach (IE 8, IE9, FireFox) i na różnych Windach (XP i 7).
Forum nie odświeża prawidłowo - różnie jest z nowymi postami...
Niezależnie, czy użytkownik jest zalogowany - czy nie.

Poza tym: usuwam zdublowany post, jest usunięty - a po jakimś czasie pojawia się ponownie icon_eek.gif


Pozdrawiam
PS. U mnie wiadomości na PW też nie działają prawidłowo... Usuwam - a przez jakiś czas zostają widoczne.
A z wysyłaniem też nie jest dobrze - bo nie wiem, czy wysłała się czy nie (nie zapisała się w folderze wysłanych).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę normalnie się zalogować i wylogować. Jeżeli chodzi o odświeżanie strony, to nadal szukając tematu przez działy widzę mankamenty. Co do poczty, to moja skrzynka jest pełna w 70-ciu % (to w zależności kiedy kliknę raz 70-67-68 %), a ogólnie pokazuje mi, ze mam jedynie jedną wiadomość.

I kolejna rzecz, które mnie utwierdziła, ze nadal jest problem : Kliknąłem Odpowiedz, napisałem powyższy tekst, kliknąłem Dodaj odpowiedź i jest error o treści :
Wiadomość forum :
Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.
Napotkane błędy:
Autoryzacja nie pasuje - proszę wrócić i spróbować ponownie. Jeśli próbujesz użyć jakiejś funkcji niepoprawnie, użyj poprawnej metody.
Zachowane !
Treść postu została zachowana.
W niektórych przypadkach, po użyciu przycisku 'wróć' zostanie utracona wpisana wiadomość. Możesz skopiować treść, a po naciśnięciu przycisku 'wróć' wkleić ją spowrotem.


Dopiero, kiedy kliknie się Odpisz cytując, można dodać post. Kicha.

Właśnie przed momentem dostałem wiadomość od F1angela, że u niego nadal problemy. Oczywiście, chciałem rzucić na nią okiem raz jeszcze, żeby odpisać i już jej nie mam w skrzynce.

Irytujące, odechciewa się pisać ...


Edit :
Chciałem odpisać do F1anlgea na PW. Nie da się ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal po zalogowanu nie widzę, że jestem zalogowany. Muszę odświeżyć stronę i dopiero mam na górze strony informację, że się zalogowałem.
To jest troche losowo.
Poza tym jak wchodzę na stronę forum widzę godzinę z popzredniego wejścia. Dopiero po odświeżeneiu strony pojawia się właściwa godzina.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od południa parę razy wchodziłem na Forum, nie było problemu z logowaniem (XP+FireFox, wersji "lo" na komórkę nie próbowałem).
Wygląda na to, że nowe posty pojawiają się prawidłowo i nie znikają.

Z wiadomościami na PW też jest OK.
Pytanie tylko, czy jest prawidłowo na koncie admina i moderatorów - czy też u wszystkich?
Jak wchodzę niezalogowany w IE 8 - też jest OK.

Oby wreszcie problemy się skończyły ...

Pozdrawiam
PS. Jakieś 3 lata temu było podobnie, też potrwało parę dni i się skończyły problemy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znopwu "kaszana". Nawet nie chce mi się opisywać tego co się dzieje. Krótko pisząc to co wyżej pisał m.in. Zieluwid
Pozdrawiam Tych, którym nic się nie dzieje i mają cierpliwość. Ja osobiście mam już dosyć ciągłęgo odświeżania, czyszczenia historii pzreglądarki, logowania na zalogowanym koncie itd.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Taka propozycja, która szczególnie może się przydać w tematach poszukiwania sprzętu, których jest dość duży odsetek. Mianowicie może warto przypiąć temat "Pierwsze posty - i nie tylko to!" w każdym dziale, bo nie wiem czy jest możliwość przypomnienia o takim temacie w momencie zakładania tematu. W każdym razie chodzi o to, aby zmniejszyć ilość ogólnikowych postów na początku tematu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Pierwszy misiąc 2015 r. minął. Luty zleci ja z bicza strzelił i co dalej.
Na forum coraz więcej gwiazd 1-2 postów. Starzy forumowicze piszą coraz mniej. Coraz mniej ciekawych, merytorycznych dyskusji. W ich miejsce pojawia się coraz więcej pytań typu jaki kupić gramofon/wzmacniacz/kino domowe za 150. 200, 500 zł.

Coraz częściej też zastanawiam się czemu ma służyć część forum pod nazwą - NIE TYLKO AUDIO. Jest to pewnego rodzaju ewenement na forach tematycznych. W obecnej formie tworzy się jakby doadtkowe forum. Nasuwa się pytanie, czy nie warto stworzyć z tej częsci jednotematycznego działu, pod tą samą nazwą ?
Warto też zastanowić się, czy nie konieczna jest większa kontrola wpisów dokonywanych przez trolli i różnego typu o charakterze reklam - jest to coraz częściej wystepujące zjawisko.

Nadal też "nowi" użytkownicy pisząc posty dot. tego jaki sprzęt kupić nie stosują się do zaleceń, nad którymi tak napracował się w temacie Pierwsze posty - i nie tylko to! nasz Szanowny moderator RoRo.

Mam nadzieję, że zapowiadane zmiany na forum dojdą do skutku, trzymam kciuki za Administrację.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za zamknięciem tematów "śmieciogennych"...
i chyba również wątku "Przywitaj się" - bo w obecnej chwili niestety niczemu nie służy (posty typu "cześć, jestem tu nowy" są niewątpliwie szalenie twórcze icon_eek.gif i jestem pod wrażeniem weny takiego nowego usera oraz merytorycznej zawartości takiego wpisu).


Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Jak widać nikomu nie zależy, aby to forum ożywić, szczególnie pod względem merytorycznym. Nadal nabijanie licznika nic nie wnoszącymi wpisami - jakby trwał jakiś konkurs. Nadal heroiczna walka kilku kolegów.
A wystarczyłoby, do czasu zapowiadanej modernizacji forum, wprowadzić parę zmian. Po pierwsze, o czym wspominał RoRo zamknięcie śmieciogennych tematów.
Po drugie wprowadzenie działu tak jak na innych forach np. "Zakupy", "Start" - nazwa może być oczywiście zupełnie inna. W nowo utworzonym dziale wprowadzić tematy z podziałem na rodzaje sprzętu, ceny itp. Przykładowo wzmacniacze w przedziale 100 - 200 zł, itp. Można też pójść inną drogą tworząc w każdym dziale tematy zawierające porady, dla szukających określonego sprzętu osób.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym - przy rejestracji na Forum powinno być wyraźnie napisane:

ZAKAZ REKLAMOWANIA - i podawanie linków do innych stron, niezwiązanych z tematem.

Oraz blokada na adres www w awatarze...

Również powinien być wymóg podania miejscowości (a czy będzie podana prawdziwie, to już inna sprawa).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...