Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

Z małych rzeczy :
1. Opcja Cytuj - trzeba klikać dwa razy, aby działało
2. Top 20 użytkowników - powinna być lista jak wcześniej
3. Pierwsze Posty - proponuję zmienić kolor na np. zielony, niebieski, jakiś odbiegający całkowicie od formy strony
4. Zakładka Moi przyjaciele jest zbędna (moim zdaniem)
5. Kolory strony - powinno być Styl forum, zamiast Wybierz styl forum. To zajmuje sporo miejsca i obok okna z wyborem koloru wygląda nieestetycznie (moim zdaniem)
6. Okno Czytane w ostatniej godzinie, wcześniej było dłuższe, moim zdaniem wcześniej było zdecydowanie lepiej pod względem funkcjonalności. Teraz można tam podejrzeć 2-3 tematy.
7. Godzina dodawania postów, znów się opóźnia o 1h.

Tyle na ten moment.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak, to nie mam nic przeciwko. Jak zaznaczyłem, to tylko moja opinia, skoro jest to przydatne absolutnie się nie upieram, aby zniknęło. Forum jest dla wszystkich, nie dla jednostek.
Dlatego, bardzo dobrze, że zabrałeś głos w tej kwestii.
Sprawa z kolorystyką poprawiła się diametralnie, jest o wiele, wiele lepiej. Tak więc myślę, że małymi kroczkami dojdziemy do celu, jak zawsze !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Jakiś czas temu pytałem, czy jest możliwość zablokowania w swoim avatarze wyświetlania "obcych linków"?

A teraz jeszcze kolega Obas słusznie zauważył, że w razie czego można by taką funkcję dezaktywować dla ludzi którzy mają niedużo napisanych postów (a ode mnie: i mały staż na Forum ...)


No i ponownie: czy będzie w końcu wymagane wpisanie miejsca zamieszkania do avatara w trakcie rejestracji nowego użytkownika?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
2 tygodnie minęły - jak na razie kolejnych zmian nie widać. icon_eek.gif

A ja dość często muszę prosić/przypominać użytkownikom (i to nie tylko tym nowym, z minimalnym stażem) by uzupełnili miejsce zamieszkania.

Czy to taki duży problem, by przy rejestracji nowych użytkowników to pole było wymagane?
A poza tym - można by zrobić kolejny krok i dać weryfikację istniejących userów.
No i może ludzie którzy kiedyś aktywniej uczestniczyli w działalności Forum znowu by się tu pojawili icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...