Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

35 minut temu, Kostku napisał:

Jest jakiś problem z wyszukiwaniem zawartości, bo moja aktywność kończy się na październiku 2016 i przez to wcięło trochę postów. Ale tak poza tym, to wszystko wygląda bardzo obiecująco. :)

Kostku,

Już powinno być dobrze, bo "przybyło" postów na liczniku.

A teraz to cały czas wymagana jest cierpliwość (będzie jeszcze pare zmian) i poznawanie co jest gdzie na nowym Forum!

 

Pozdrawiam

PS. A nasza Ola straciła "oko" na Forum, na rzecz "spokoju" o.O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale ja nie będę piał z zachwytu skoro nie mam możliwości edytowania swoich starszych postów. Przez ten fakt powieliłem swój tekst w jednym z wątków zamiast go poprawić sądząc, że go edytuję (było źle załadowane zdjęcie, zresztą jest nadal, co uważam psuje wątek).

Poza tym nie zauważyłem żadnej rewolucyjnej zmiany, jakiej tu wielu się spdziewało. Edytor ubożuchny (nie znajduję możliwości wprowadzania indeksów, klorów i jnnych funkcji)

W efekcie jest gorzej niż było.....

Pozdrawiam, WP

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ola_be napisał:

wpszoniak: myślałam, że może coś więcej niż indeksy byłoby pożądane. Dowiem się, czy damy radę ulepszyć edytor.

Olu, staram się mieć jak najmniejsze potrzeby,by problemów nie przysparzać. 

PS Chyba ktoś już zwracał uwagę, że cytat o treści zasadniczej jest rozdzielony mało znacząco. Jeśli tak, to moja uwaga jest tylko wsparciem sugestii poprzednika.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. I jeszcze coś - ochrona antyspamowa działa tak skutecznie, że system wymusza zatwierdzanie przez nas postów zawierających w treści nawet grafiki - szukam rozwiązania, za niedogodności przepraszam. A potrzeby możesz mieć i je artykułować. Jest to pożadane :) 

PS. Voo Doo przeniosłam do Rozmów (nie)kontrolowanych niechcący bez linku :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Administracjo,

moim zdaniem (skromnym nad wyraz i pokornym bardzo) brak działu jaki jest we wszystkich forach (jakie ja znam), a które zauważyły istotną rolę w systemach audio kable i akcesoriów audio. Przemieszczając niektóre wątki do takiego działu zwolni się trochę wirtualnej przestrzeni dla tych, które się w nich "czują" lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok na kompie z zainstalowanymi dodatkami stopki widać. Na urządzeniu mobilnym nie. Ale to jest wyjaśnione :)

Banerek dość mocno przeszkadza na mobilnych. Na kompie jest dobrze.

Nie tylko grafiki. Jak wkleja się więcej niż 3 linki to jest to samo :/ raz mi się zdarzyło także przy 2.

Czyste linki bez obrazków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...