Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

"Verictum współpracuje z uznanymi naukowcami w kraju min. związanymi z AGH oraz w pewnym zakresie zleca badania korzystając z zaplecza technologicznego firmy Commercial Technology Group  Sp. z o.o. Główne zaplecze naukowo - badawcze i techniczne spółki stanowi: CTG - Zamiejscowy Ośrodek Badawczo - Rozwojowy [...].

Produkty Verictum powstają również w oparciu o doświadczenia, eksperymenty i prace badawcze prowadzonych przez firmę  CTG Sp. z o.o.  (Commercial Technology Group) w obszarach przemysłu związanych m.in. z przesyłem sygnałów, transferem energii, tłumieniem i eliminacją zakłóceń, sterowaniem i propagacją fal, realizowanych dla potrzeb projektów energetycznychi teleinformatycznych. Firma CTG realizuje swoje projekty w oparciu  o zatrudnioną kadrę inżynierską w ramach zespołu badawczo - wdrożeniowego składającego się m.in. z inżynierów elektroników, teletechników, informatyków oraz fizyków. Wskazany zespół naukowy CTG osiągnął znaczący postęp i wyniki w obszarach nowych technologii.

Verictum czerpie z tych oraz innych technologii, opracowuje jednak głównie swoje rozwiązania i z sukcesem przenosi je na grunt audio w swoich produktach.[...]. Produkty Verictum stanowią odzwierciedlenie wieloletniej pasji audiofilskiej właścicieli spółki i jej współpracowników, co w efekcie zaowocowało przeniesieniem uzyskanych doświadczeń i rozwiązań do sektora audio, z użyciem najlepszych metod projektowych, szerokich analiz laboratoryjnych oraz pomiarowych, z wykorzystaniem jednakże w decydującym stopniu ocen dokonanych w trakcie bezpośrednich odsłuchów w zróżnicowanych systemach i warunkach dokonywanych przez doświadczonych audiofili."

 

Przyznasz, że to dość konkretne deklaracje. 

PS Proponuję zakończyć temat.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że konkretne. Mało tego- są prawdziwe (coś wiem na ten temat). @Kraft, skopiowałeś ze strony producenta... Tylko i wyłącznie. I to jest to "trąbienie"? Nie mówimy tu, w tym wątku, o tym co napisała firma na swojej stronie tylko o tendencyjnym użyciu słowa "trąbili".... Udajesz takiego, który nie wie o co mam pretensje i dlaczego Pani Administrator "skróciła" wątek klubowy o parę obraźliwych postów. 
P.S. Ja również uważam, że niepotrzebnie tu, tam i siam wywlekamy wciąż to samo... Nudne to się staje. 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiary pomiarami, nikt nie mówi, że nie są istotne, ale forum Audio jest forum audiofilskim, gdzie więcej chciałoby się powiedzieć czasem o praktyce niż teorii. Dla wielu tu obecnych liczy się własne doświadczenie, a nie czyjś wykres. A niejedna rozmowa zakończyła się sporem teorii z praktyką właśnie lub wokół problemu, że ktoś słyszy, a ktoś nie. Czasem można odnieść wrażenie, że niektórzy celowo wkładają kij w mrowisko. 

W przypadku tematu Verictum oczywiste insynuacje się pojawiły - jest nią choćby podanie przykładu afery samochodowej czy stwierdzenie, że nie wszystkie firmy prezentują podobny standard w relacjach ze swoimi klientami. Kraft kaman! Jasne jest, że jeśli w temacie klubowym pojawią się takie i podobne stwierdzenia, wywoła to sprzeciw. Bo temat nie jest o tym. Wywoływanie firmy do tablicy i pouczanie jej (bo firma udziela się na forum i odpowiedziała, jak uważała za stosowne) także nie sprzyja miłej, merytorycznej rozmowie. 

Co więcej - w wątkach klubowych nikt żadnych produktów nie promuje, tylko je po prostu lubi i ma ich temat najczęściej wyrobioną opinię. 

Posty zostały ukryte, bo zależy nam na tym, aby dyskusje były wolne od spięć i odnosiły się do tematu. Wszystko wygląda racjonalnie - zadałeś pytanie, dostałeś odpowiedź. Tylko rzeczywistość skrzeczy...

Ja też proponuję zakończyć temat.

Pozdrawiam serdecznie,
Ola

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Redakcja AUDIO napisał:

 

W przypadku tematu Verictum oczywiste insynuacje się pojawiły - jest nią choćby podanie przykładu afery samochodowej

Miałem się nie odzywać ale widzę że niestety sugestia zawarta w histerycznych postach Wpszoniaka jest bardzo silna.

afera Volkswagena pojawiła się tylko jako przykład tego że firmy DEKLARUJĄ zgodność z normami. VW miał pecha bo ktoś powiedział "sprawdzam" i sprawdził bardzo dokładnie, nie uznając a priori deklaracji za prawdziwą.

Co do wszelkiego rodzaju testów, to nie wiem jako można uznawać że są one niepotrzebne. Ale ja tam wielu spraw nie pojmuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo - nigdzie nie padło, że testy są niepotrzebne;
Secindo - afera VW jest znana jak świat (przynajmniej nasz tu oswojony) długi i szeroki, jednak podawanie takiego przykładu w kontekście innych wypowiedzi jak najbardziej może zostać odebrane dwojako. Na tym polega zjawisko insynuacji. 

Proponuję powrót do tematu Verictum i cieszenie się ostatnimi dniami lata :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

@Fafniak, nie za bardzo można wymusić zostawienie danych kontaktowych, komunikat jest. Inna sprawa, że nawet jeśli ludzie podają nry telefonów czy maile w polach na nie przeznaczonych, to informacje te nie łączą się z głównym polem na treść i dane się nie pokazują. Trzeba je wpisywać w pole na treść. Poprawka została zgłoszona. 
Co do problemów z kursorem - u mnie nic takiego się nie dzieje, może to kwestia przeglądarek? Nie działają spacje i entery po dodaniu nicku - dobrze rozumiem?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No i zrobiłem próbę na Fafniaku.... Do kitu! Chciałem dać co innego, ale nie potrafię wycofać swojej decyzji.... Wiec przepraszam @Fafniak, a

...............................................................................................................

No i udało się.... umiem już zmienić "buźki", ale i tak to mi się nie podoba.

O... A teraz mi się podoba, bo dałem sam sobie "serduszko" 

P.S Co oznacza słowo "Upvote"?

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...