Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

O do licha, PRZEPRASZAM!! Nawet nie zauważyłam, w nic nie gram, to nie spiek :/ Wczoraj usuwałam spam, zaznaczałam wszystkie posty na danej stronie, po czym odznaczałam te, które mają zostać. Jedyne wytłumaczenie jest takie, że ten temat niechcący pominęłam. I go wyrzuciłam. Można go przywrócić, ale zniknie cała treść napisana na forum od momentu, w którym temat zniknął.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienie. Hm... głupia sprawa. Przygotowanie postów do tego tematu kosztowało mnie mnóstwo pracy. Cały temat liczył ich już chyba ponad 300. Szkoda to chyba zaprzepaścić i spuścić do kanału. Byłoby mi bardzo przykro.

W kwestii technicznej. Od tego czasu na forum napisano pewnie góra kilkadziesiąt postów. Redakcja może je skopiować i wysłać odpowiednim użytkownikom na PW. Po przywróceniu forum łatwo je sami wkleją ponownie.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraft, ze statystyk wynika, że postów od wczoraj powstało około 200. To, o czym mówisz, jest niewykonalne, nie dam rady tego ogarnąć, skopiować i napisać do X osób, zwłaszcza że posty powstają na bieżąco. I mowa nie tylko o tematach nowych (choć to nie problem), ale o kontynuowanych. Wolałabym nie czyścić forum z tego, co powstaje, bo się zrobi bałagan :(Jest mi bardzo przykro. Możecie założyć taki nowy temat w ramach kontynuacji skasowanego? A ode mnie w ramach przeprosin płyta dla Ciebie. Zaraz napiszę na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, audiowit napisał:

Przeklejanie internetu nie jest ciężką pracą ;), a napewno nie twórczą.

Pozatym myślę, że masz wszystko zarchiwizowane. Zalożę się, że co wieczór jeszcze spoglądasz ile dobiło Ci wejść. Chyba ta pomylka Redakcji dużo kosztowala Cię zdrowia ;)

Robi się Pan coraz mniejszy. Proszę uważać. Ludzie mogą przestać Pana zauważać.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kraft napisał:

Przygotowanie postów do tego tematu kosztowało mnie mnóstwo pracy.

Kraft , współczuję i jest mi cholernie żal tego wątku , bo śledziłem z zainteresowaniem. Podziwiam , za upór i konsekwentność. Zawsze poprawiał mi nastrój i utwierdzał w moich przekonaniach, że warto inwestować w vintage. Po za tym świadczył o tym / nie generalizując/ , że to My audiofile dobudowujemy sobie różne teorie , toczymy batalie o niuanse kablowe , walczymy o polepszenie  akustyki Swoich pokoi, a od strony produkcji wygląda to zgoła inaczej. I tak jak w budżetówce / najbardziej jak dla mnie odzwierciedlającej koszty produkcji / cena rynkowa/ / oszczędzanie jest normą, tak w średniej i wyższej klasie zaczyna się bardziej liczyć logo, obudowa," legenda" / patrz marketing/ niż realna wartość elementów mających bezpośredni wpływ na dźwięk. A  z drugiej strony może się mylę , może te taśmy komputerowe są wystarczające , może elementy, które uznane są za słabe / pytanie na jakiej podstawie/ jak okablowanie sprzętu, kondensatory, bezpieczniki, gniazda ,są montowane , bo nie mają znaczenia w ogólnej charakterystyce dźwięku. Może to tylko nasze wyobrażenia , forumowe opinie powodują , że poprawiamy dobre , a wiadomo , że lepsze jest wrogiem dobrego :)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim,

niestety nie powiodło się przywrócenie tematu @Kraft, a ponadto straciliśmy zawartość forum z ostatniej dobry :( Jest mi bardzo przykro, nie damy rady odtworzyć tematów i postów z ostatnich 24 godzin. Przepraszamy za kłopot, zabieram się za sprawdzanie forum, czy aby na pewno wszystko jest OK.

Pozdrawiam,
Ola

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety nie jest (i nie będzie)  środowisko produkcyjne z pełnymi i codziennymi backupami, odpowiednimi mechanizmami zabezpieczającymi, sprzętem i softem za kawał kasy. Trzeba się z tym pogodzić, a niestety sugestie typu "można to by było inaczej skonfigurować" nic nie zmienią - więc lepiej sobie to odpuścić (to nie było słowa skierowane do przedmówców, tylko ogólnie).
Pewnie za jakiś czas (czyli po weekendzie) pojawią się daty postów z ostatnich kilku tygodni, a nie tylko "napisano" jak jest w tej chwili.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak w tym dowcipie: Pani w szkole do dzieci mówi żeby nie używały słów których nie znają znaczenia. Na to wstaje Jasio i pyta: Przepraszam to do mnie to alibi? 

@S4Home Piotr czasem trudno Ciebie zrozumieć ale to „alibi” chyba nie do Ciebie 🙂

9 godzin temu, Redakcja AUDIO napisał:

dzięki za wsparcie!

Nie ma za co, a w ferworze walki zapomniałem wczoraj życzenia złożyć 😔 wszystkiego dobrego, zdrowia i kwiatki:

DFF8FA11-13DD-4C03-BCFB-57CB66EF0155.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...