Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

Ostatnio pisałem dodatek do posta będąc pewien że się połączą i zrobiłem dwa posty bo w poprzednim kogoś zacytowałem. Kompletnie tego nie rozumiem, przecież zachowaniem dowiedliśmy ze nikt tego nie wykorzystywał (może raczej osoby chcące zmian nie były w stanie udowodnić postawionej tezy) a i tak zmiany zostały wprowadzone. Niestety nie jestem w stanie racjonalnie tego wytłumaczyć. I żeby nikt nie zrozumiał mnie źle, nie jestem zły, wkurzony jestem rozczarowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytałem „PO CO?” Dla mnie to taka pozostałość czasów komunistycznych, zamordyzm sterowany. Zamiast edukować będziemy wprowadzać restrykcje. Niestety nie jesteśmy w stanie wyrwać się z tego typu myślenia nawet dzisiaj i do tego w tak  zabawnych sprawach jak forum o tematyce audio 😏 Mam nadzieje że umrze to w końcu z kolejnymi pokoleniami i moje dzieciaki będą żyły w innej rzeczywistości. Choć dzisiaj obserwując pewne dość spore transakcje finansowe ( rzędu 1000-2000 pln) już zauważam że mają do siebie zdecydowanie więcej zaufania niż dorośli. Uczy ich tego społeczność, niestety u nas jeszcze komuna górą i regulacjonizm ponad wszystko.

I podkreślę jeszcze raz powoduje mną rozczarowanie a nie złość.

Pozdrawiam

Darek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kraft napisał:

Najzabawniejsze, że sam kolega Bogusław zaraz po zmianie zasad walnął bobla i chyba poniewczasie żałował, że już nie może go poprawić.

Bogusław tydzień przebywał w szpitalu i pisał z Tableta Samsung Tab S 10,5. Za małe litery dla mnie, wiec z poprawkami słabo i jeszcze ten nadgorliwy słownik.

================================

5 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Bogusław tydzień przebywał w szpitalu i pisał z Tableta Samsung Tab S 10,5. Za małe litery dla mnie, wiec z poprawkami słabo i jeszcze ten nadgorliwy słownik.

Teraz, jak będę chciał po czasie poprawić, to zrobię to w ten sposób. Początkowy wpis + dodatkowy, nadal stanowią całość.

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie w takich momentach to się przydawało. Nie po to aby siać ferment i zachodnią zgniliznę forum 😁

21 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Teraz, jak będę chciał po czasie poprawić, to zrobię to w ten sposób. Początkowy wpis + dodatkowy, nadal stanowią całość.

Przejrzystość 10 🤣

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Teraz, jak będę chciał po czasie poprawić, to zrobię to w ten sposób. Początkowy wpis + dodatkowy, nadal stanowią całość.

Jak to było? "Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!";)

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redakcja AUDIO ja proponuje się przyjrzeć tym powyższym zwiększającym przejrzystość pomysłom i ponownie zastanowić nad ustawieniami forum 🙂

1 minutę temu, Kraft napisał:

Jak to było? "Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!";)

Widzę Kraft że złapałeś mój nastrój 🤣

Dałbym plusik ale....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraft, @Fafniak na Wasze wykresy można liczyć :) Dzięki za skrupulatne wyliczenia i zaangażowanie. Nie chcę, abyście czuli się pomijani, jednak 12 h na edycję postów to dużo.

@Bogusław Kożyczkowski ankiety możemy robić, kiedyś była.

Jeśli chodzi o czas edycji postów, to ustawiłam 3h, ponieważ wydaje mi się to optymalne. Zdarzały się przypadki, że posty były edytowane lub usuwane, a ich twórcy udawali Greka. Nie reagowaliśmy wtedy, ale skoro temat został wywołany, to może warto? Trzy godziny to sporo (jeśli ktoś ma czas na napisanie posta, ma czas i na jego przeczytanie, to zajmuje kilka sekund), a świadomość, że czasu jest tyle (jednak więcej niż 15 minut), ma szanse pozytywnie wpłynąć na piszących, którzy może będą bardziej skrupulatnie tworzyć swoje wypowiedzi. Jednak miło się czyta zdania, może niekoniecznie okrągłe, ale przynajmniej pozbawione dużej liczby błędów ortograficznych. 

Nie wydaje też mi się, aby panował na naszym forum specjalny zamordyzm, wręcz przeciwnie, w swoim czasie byłam oskarżana za zbyt dużą pobłażliwość, ba, oczekiwano ode mnie niemal braku zaangażowania :) Nie obrażam się także za złośliwości i łapanie za słówka :) 

Jeśli czas edycji postów jest tak ważny, to możemy zastosować metodę demokratyczną i zrobić ogólną ankietę, bo jednak w bieżącym wątku bierze udział kilka osób.

@Kubakk, sprawdzę, czy jest 15 minut. Wydaje mi się, że zmniejszałam, bo z kolei wiadomości na PW łączyły się jak głupie. Mogę ustawić 60 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Redakcja AUDIO napisał:

 ankiety możemy robić, kiedyś była.

Miałem pomysła by zrobić ankietę i wstawić w wątek "Stereo" i "Kino Domowe", tak by wszyscy mogli zaznaczyć swój wybór, bo to tam najwięcej osób się kreci (pisze), ale.........odpuściłem

Tak, pamiętam że naciskałem na interwencje w związku z wyśmiewaniem od populacji słyszących mniej (koniecznie w własną racją) od tych, którzy różnicują inne elementy w torze Audio, nie tylko po kolorze. I w ten sposób, W.Pszoniak nam uciekł, a jego wiedza jest spora i przydatna. Pamiętam też wpisy, dyscyplinujące moderatora, by napięcie rozładować. Ale, my tu nie o tym.....   Jak dla mnie edycja 3 godziny to i tak za dużo, ale jeśli taka wola większości, niechaj tak będzie.

Best regards.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Redakcja AUDIO napisał:

jednak 12 h na edycję postów to dużo.

Biorąc pod uwagę że zupełnie nikt nie był w stanie wskazać przypadku tutaj na forum gdzie ktoś nadużywał tej możliwości to według mnie wcale nie zbyt dużo. Pisałem wcześniej ale rozumiem że argument teorii spiskowej ma zdecydowanie większą wagę. Poddaje się 🖐🙂🖐

Edytowano przez Inferno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Zmiany w dwóch działach na Forum AUDIO:

1)  rozszerzyliśmy dział DIY o problemy związane z naprawą sprzętu w serwisach (i nie tylko w serwisach).
Teraz jest to "DIY, czyli Do It Yourself oraz serwis i modyfikacje sprzętu"
i w tym właśnie dziale proszę umieszczać tematy dotyczące serwisowania sprzętu (własnoręcznie oraz w serwisach) a także modyfikacji sprzętu
https://forum.audio.com.pl/forum/3-diy-czyli-do-it-yourself-oraz-serwis-i-modyfikacje-sprzętu/

2) rozszerzyliśmy główny (wytłuszczony) opis działu "PC-Audio / ..." o tematy dotyczące DJ oraz sprzętu do nagłośnienia imprez
obecnie jest to "PC-Audio / iPhone / iPod / głośniki bezprzewodowe / DJ i nagłośnienie imprez".
https://forum.audio.com.pl/forum/5-pc-audio-iphone-ipod-głośniki-bezprzewodowe-dj-i-nagłośnienie-imprez/

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 1 month later...
3 godziny temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Myślę, że już czas, by była możliwość zamienić wyświetlanie strony  forum na ciemną (nocną) ....styl/motyw.

Pomysł fajny Ale masz na mysli automatyczne np. o godz. 18.00 czy tez z funkcją "włączania manualnego" dla tych co chcą taki gadżet?

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...