Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

Generalnie jest tak, że limit dotyczy wiadomości na PW i postów razem wziętych (limit mamy ustawiony od czasu, gdy azjatyckie spamy w liczbie 2000 zalewały forum), zgłosiłam zapytanie, czy da się to rozdzielić. Limit wynosi chyba 30 albo 40 postów/wiadomości, nie pamiętam :) Popatrzę w panelu, co z tym łączeniem. A teraz znikam na trochę, muszę obejrzeć do końca skórki z ciemną wersją :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Asia napisał:

Ja myślę, że niektórzy mają więcej niż 5 kolegów na forum 😜.

... i zazwyczaj mają też adresy mailowe Kolegów (i Koleżanek) z Forum, co ułatwia korespondencję 🙂

Przecież @Redakcja AUDIO
napisała, że prace są w toku odnośnie zmiany ograniczeń i oddzielenia liczby PW od dziennych wpisów.
Więc warto poczekać parę dni na kolejne informacje od Oli co będzie zmienione...

Zaś co do limitu czasu edycji postów - limit jest od dawna i to nie tylko tutaj. A czas edycji został ograniczony dlatego, że był niewłaściwie wykorzystywany przez niektórych użytkowników.
Poza tym pisząc dłuższy post i tak warto robić to w edytorze tekstu - wygodniej i bez ograniczeń czasowych oraz łatwiej do poprawiania.
 

Co do wpisu odnośnie PW ...

54 minuty temu, Rega napisał:

A dlaczego w wiadomościach PW jest tak samo? Mnie bardziej zalezy na wydłużeniu czasu właśnie na PW. Czasem cos opisując zdarzy mi się coś przeoczyć, a że posty długie i wymagające przemyśleń, więc i czasu potrzeba więcej niż w lakonicznej informacji lub odpowiedzi na ogólnym. Na ogólnym nie zalezy mi tak bardzo.

Uważam, że warto by było (jeśli jest to możliwe) w ogóle wyłączyć łączenie wiadomości na PW?

Pozdrawiam

Edytowano przez RoRo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RoRo napisał:

Poza tym pisząc dłuższy post i tak warto robić to w edytorze tekstu - wygodniej i bez ograniczeń czasowych oraz łatwiej do poprawiania.

Jak to fajnie tracić czas na rozwiązywanie problemów, które mogłyby w ogóle nie istnieć.

Wydaje mi się, że za skróceniem czasu edycji mogą być tylko osoby, które na forum szukają zaczepki. Przypominam, że jesteśmy kolegami (i koleżankami oczywiście też). Kto będzie miał pretensje do kolegi, że wyedytował po czasie post, bo coś przemyślał lub zmienił zdanie. Nikt. Pretensje takie mogą paść jedynie pod adresem kogoś, kogo uważamy za forumowego wroga. Wtedy tak. My mu właśnie dokopaliśmy, a on nam psuje satysfakcję zmieniając treść posta. Dziecinada. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od ilu postów należy się "Akcjonariusz"?

 

A poważnie. Wiele osób ma powyżej 5000 postów, a według rozpiski najwyższy poziom wtajemniczenia uzyskujemy już od 3000 postów. Po 3000 zaczyna brakować motywacji;)

Ja bym przesunął wszystko w górę.

Debiutant do 99 postów. Bywalec do 499. Sympatyk do 999. Aktywny do 1999. Przyjaciel do 4999 i Pasjonat do 9999. Powyżej 10 000 przyda się jeszcze jakaś dodatkowa kategoria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim (skromnym) zdaniem, zupełnie wystarczyłaby liczba. Nomenklatura jest zupełnie zbędna.  Już niektórzy z nieobecnych cieszyli się z zaszczytnego opisu uzytkownika, jednak liczba postów w wiekszości służyła trollowaniu. Tak , więc nie zawsze nazewnictwo pokrywa sie z faktami.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraft też się zastanawiałam, czy nie powinno być wszystko w górę przesunięte, czyli nie jestem sama. I właśnie zarejestrowałam, że masz ponad 7 tysięcy 🙂 Przesunę, 3000 to pikuś dla części z Was, jak widzę :) 
@JaZzjeszcze czego  😊

@Fafniak nie siej defetyzmu mój drogi :) 

@Rega nomenklatura jest dla ubarwienia życia na forum :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Redakcja AUDIO napisał:

 Mam w ustawieniach, że od 5 tys. możecie nadawać sobie tytuły sami, ale to zmodyfikuję. 

Ja bym prosił o włączenie tego. W zamian obiecuję że przez 2 miechy nei wspomnę że kable nie grajom ;)

Przed chwilą, MariuszZ napisał:

Obsesjonat?

Nie nie na rangę Wpszoniaka trza pracować znacznie dłużej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MariuszZ myślałam o Audiomaniaku, ale w sumie fajniejsza zabawa, gdy można się samemu nazwać :) Ustawiłam od 6000 postów taką możliwość, więc kto może, niech sprawdza, czy to działa :) 

14 minut temu, Fafniak napisał:

Ja bym prosił o włączenie tego. W zamian obiecuję że przez 2 miechy nei wspomnę że kable nie grajom ;)

@Fafniak A wspominaj, tylko się na koniec nie zacznijcie wszyscy okładać czym popadnie ^_^ 

A teraz idę jeść 🥘 🍱 🥗

rangi-ost.jpg.e27c439ff88c2d116f42942b45864e90.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...