Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

5 minut temu, misiek x napisał:

A nie sądzicie ,że powinno brac sie pod uwagę merytoryczność a nie tylko ilość postów ? Ktoś moze miec 5000-10000 postów a z tego konkretnie i merytorycznie np. 100-200 . Czasami piszemy bzdury ....i to tez ma się liczyc jako np. pasjonat ?

Obawiam sie ze to akurat jest do przejścia tylko w sposób "analiza przez moderację" i powstaną dodatkowe problemy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Fafniak napisał:

Obawiam sie ze to akurat jest do przejścia tylko w sposób "analiza przez moderację" i powstaną dodatkowe problemy

No właśnie. To byłoby oddzielanie ziaren soi od ziaren soczewicy przez całą dobę  😉 A gdzie mechanizm ręcznego przyznawania punktów i rang? Oj niewykonalne :( 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JaZz i @Fafniak tylko mi nie mówcie, że się zaraz posprzeczacie 😎 Proszę mnie dodatkowo nie stresować, bo i tak mam spinę, gdyż spraw na głowie 1000, a od dziś do niedzieli jest festiwal kawy i kombinuję, jak się wybrać, żeby kupić coś, co nie jest Lavazzą. Dziękuję 😊

@misiek x  WALCZ! 😉

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pootwierałam już strony Waszych sklepów. Chcę popróbować różnych kaw, ale ciągle nie mam czasu zgłębić tematu, więc ciągle stoję w miejscu. Tego jest tak dużoooo  :$ Na razie obieram kierunek Arabica, palenie średnie lub mocne - tyle wiem :) Kupię sobie kilka mniejszych i będę testować.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Redakcja AUDIO napisał:

Zmotywowaliście mnie ;) Na pierwszy ogień poszedł Cafe Tommy, stwierdziłam, że nie mam czasu się obcyndalać, odpaliłam filtry, przeczytałam opinie i kupiłam 3 paczuszki. 

Jaką metodą zaparzasz kawę?

U mnie kawiarka.

Ja lubię słodkie kawy, ale nie kwiatowe, takie klasyczne orzechowo-czekoladowe, a ta jest moją ulubioną:

image.png.8ece4929bc5d9b80194f6234c36e3c14.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, tomek4446 napisał:

kurcze - okładkowo podobne do tego co mi kiedyś podpasowało, kupiłem w jakimś małym sklepie podczas delegacji

Druga paczka była biała i wiem ze pochodziła z krajowej palarni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...