Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

@tomek4446, @misiek x ja i bez dostaw z Kolumbii jestem wylewna, tylko nie zawsze mam czas dokonać autoprezentacji :D:)

10 godzin temu, HQ150 napisał:

Nie, bo się zacznie jatka o kablach do expressu.

@HQ150 cudowne :)

@Kubakk dzięki za cynk!

@Adi777, @Asia wielowymiarowość problematyki kawusi skłania mnie ku stwierdzeniu, że taki wątek - przynajmniej z mojej perspektywy - ma sens :)  Pytanie, czy faktycznie jest na forum wielu kawoszy, którzy chcieliby podzielić się doświadczeniami. Kawa to wiele stopni wtajemniczenia, co by nie było, można o niej długo 😎

Faktycznie trzeba znaleźć wątek cywilny dla mojego offtopu :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany na forum.

Pewna mała rzecz sprawiła, że powróciłem do pisania tutaj, czy tak już zostanie, gdy już oddam pożyczony mi 22D? tego, nie mogę obiecać, pragnę tylko zwrócić uwagę na pewną małą tendencję....  w paru miejscach spotkałem wpisy o chęci pożyczenie okablowanie na test, jedni proponują inni zapytują o taka możliwość.

To na prawdę świetna "tendencja"

Mnie tylko zastanawia skąd nagle taka otwartość userów i to w tak kontrowersyjnym temacie .... jakim są kable w audio?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, HQ150 napisał:

Żadna nagła. Ja już to proponowałem tutaj ze dwa miesiące temu i nie było żadnego zainteresowania.

hmm... zastanówmy się wspólnie .... czemu tak???

...czy to nachalność i pewne szydercze wpisy na forum wzbudzały niechęć na odzew pozostałej części userów na Twoją propozycje? lub (wybacz za szczerość) Twoje propozycje były mało atrakcyjne dla innych, hmmm....

ja podejrzewam to pierwsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i tak jak piszesz.

Jak więc widzisz, szczerość i bezkompromisowość wypowiedzi po raz kolejny popłaca.

Nie muszę pakować, chodzić na pocztę, płacić za wysyłkę. Ja tu widzę same plusy.

2 minuty temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

(wybacz za szczerość)

Ale nie mam czego wybaczać. Przecież do tego samego namawiam innych. Piszmy co uważamy, bez pudrowania i forumowej poprawności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, HQ150 napisał:

Może być i tak jak piszesz.

Jak więc widzisz, szczerość i bezkompromisowość wypowiedzi po raz kolejny popłaca.

Nie muszę pakować, chodzić na pocztę, płacić za wysyłkę. Ja tu widzę same plusy.

Ale nie mam czego wybaczać. Przecież do tego samego namawiam innych. Piszmy co uważamy, bez pudrowania i forumowej poprawności.

szczerze ... nie zrażaj się, to nie była Twoja wina, "wina" została zbanowana, a ja chętnie podeśle kuriera byś coś mi pożyczył na testy z Twoich kabli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się nie zrażam. Ja lubię rozmawiać a nie głaskać się po pleckach.

Luźne mam tak jak pisałem tylko te RCA. Jeszcze mam jakąś drugą parę ale to jest byle co( tylko ładnie wyglądają) i w dodatku super krótkie to nie warto tym sobie nawet głowy zawracać. Ale ten solid core OCC był już porównywany u mnie z jakimiś wypasami i wypadł dobrze.

signal-2021-06-16-214047.jpeg

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2021 o 15:34, Redakcja AUDIO napisał:

rangi-ost.jpg.e27c439ff88c2d116f42942b45864e90.jpg

Uważam, iż dwie ostatnie rangi powinny zaczynać się od większej ilości postów. Przyjaciel forum od minimum 6000, a Pasjonat od minimum 10000.

6 godzin temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Mnie tylko zastanawia skąd nagle taka otwartość userów i to w tak kontrowersyjnym temacie .... jakim są kable w audio?

Mnie bardziej ciekawi dlaczego Ci niesłyszący, nie mają w swoich systemach najzwyklejszych, najtańszych (niektórzy mają) kabli skoro wszystkie grają tak samo? Taka przyszła mi myśl po Twoim wpisie, bo można przecież trochę kasy zaoszczędzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ;) Ja tam nie miałem z nim problemu, lubię i doceniam szczerych ludzi, którzy mówią, co myślą, bez owijania w bawełnę, bez poklepywania się, bez jakiegoś, powiedzmy lizusostwa. Nawet gdyby się okazało, że i ja słyszę kable, to nie miałbym problemu z jego całkowicie odmiennym zdaniem na ten temat, nawet, gdyby mi wmawiał, że to kwestia wpływu psychoakustyki, czy jak to tam się zwie. Proste. 

10 minut temu, Amarok napisał:

Hogwardu. 😉

Czyli? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

pragnę tylko zwrócić uwagę na pewną małą tendencję....  w paru miejscach spotkałem wpisy o chęci pożyczenie okablowanie na test, jedni proponują inni zapytują o taka możliwość.

To na prawdę świetna "tendencja"

Mnie tylko zastanawia skąd nagle taka otwartość userów i to w tak kontrowersyjnym temacie .... jakim są kable w audio?

Ja tak bez żadnego związku z czymkolwiek. Po prostu zębatki zgrzytnęły, gdy Tomek odkopał mój kablowy wątek :)  Jako, że kable zrobiłem od podstaw samodzielnie, taka mnie naszła ciekawość, jak wypadłyby w niezależnych testach. A że akurat w tej chwili jakieś sztuki leżą nieużywane...

Jest okazja do przetestowania bez brania się za upie....wą robotę ;) 

Jakby co, XLR-y jeszcze nie zostały zagospodarowane ;) 

Edytowano przez nowy78
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...