Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

3 minuty temu, MariuszZ napisał:

napisz PW może do mnie, które części Twoich wypowiedzi usunąć żeby ugłaskać Kolegę Marcina

Stawiam moje wszystkie wpisy do dyspozycji moderatora. Można skasować wszystko ........ po za zdjęciami moich kabelków w wątku " Kable DIY których nie słychać" , bo jestem bardzo związany emocjonalnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomek4446 napisał:

zakładam , że wiesz ,iż pewne słowa , zdania , żarty , będą wywoływać reakcję. Jaką przypuszczam , że też wiesz.

Nie chcę wchodzić w dyskusję, podpowiem tylko że warto by było żebyś do wszystkich odnosił się na podobnym poziomie i reagował na ich wpisy. Jesteś inteligentnym facetem więc będziesz wiedział o co mi chodzi.

1 godzinę temu, MariuszZ napisał:

żeby ugłaskać Kolegę Marcina ;) 

Ja zwracam uwagę na przyszłość, aby traktować wszystkich w ten sam sposób. Że jeżeli chcemy awanturki uniknąć to wywalamy "problemowe fragmenty OBYDWU STRON niezależnie od nasz animozji/preferencji/koleżeństwa. I nei tylko ja o tym pisałem już. Na tym forum takie podejście nie istnieje.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, gienas napisał:

Przełącznik na jasno jest w prawym górnym rogu stronki

Dokładnie tak. Przez chwilę nie było, ale już zainstalowaliśmy. Jeszcze brakuje strzałki z prawej, koniecznie zgłaszajcie problemy.

I poznikały rangi 🙃 Nie wiem, czy dziś zdążę wszystko ogarnąć 😎

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Redakcja AUDIO napisał:

Jak widzicie, przyszło nowe :) @Bogusław Kożyczkowski - z dedykacją dla Ciebie, w końcu się udało

Tak, zauważyłem. Dziękuje.

Po wpisach widać, że nie tylko ja tęskniłem za taką opcja.

 

No, a teraz kolejny krok. Opanować zaburzony schemat strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnie to wyglada :(. 

Ktoś używa Tapatalka? Dzisiaj nie mogę pisać na forum korzystając z Tapatalka. Nie jestem rzekomo zalogowany. Żaden problem zalogować się od nowa ale Tapatalk nie przyjmuje danych logowania. W komputerze przez przeglądarkę nie problemu jak widać. Testowo wylogowałem się i zalogowałem ponownie. Już nawet stoperan wziąłem, kurde dostałem bana czy co?

Ktoś ma podobne problemy?

image.png.3d2c1928e96849176d4cec8cd3082dad.png

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomek4446 napisał:

A wykupiłeś abonament ?

Oczywiście że nie. To darmowa apka i cały czas z niej korzystałem. Jest wersja Vip płatna ale nie potrzebuję jej. Sa drobne ograniczenia ale jak widać nie przeszkadzają mi zdobyć odznakę nabijacza postów :).

Na równoległym forum bez problemu mogę korzystać Tapatalkiem. Chociaż z poł roku temu były i tam okresowo takie problemy.

I ogólnie mówiąc przez Chrome w telefonie trochę kijowo to działa teraz. Podczas przewijania drży strona, tak cofa się i wraca, na post nakładają się tytuły, generalnie duże problemy z wyświetlaniem. Jedynie w komputerze działa prawidłowo. Coś jest niedopracowane jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...