Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

48 minut temu, tomek4446 napisał:

Kurde , ale są wielkie litery sygnatury ! To ja mam tyle sprzętu ? :)

Sprawdź w edycji swojego profilu (sygnatura) nie ma zmiany czcionki. Mogło się przestawić na "domyślna" (optymalna wielkość to chyba 9).

2 godziny temu, Asia napisał:

Nie ma możliwości edytowania postu.

Jesteś pewna?
Pamiętasz o ograniczeniu czasu edycji własnego postu do 20 minut?
 

Po wczorajszej aktualizacji Forum - działa już przysyłanie na adres mailowy informacji o PW.
Nie wiem czy również o subskrybowanych tematach (zobaczymy pod koniec dnia).
Jeśli u kogoś nie działa - to proszę o informację.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomek4446 napisał:

Wito , ja się pytam czy zapłaciłeś abonament za Forum. Bo jak nie to mogę Ci podać numer konta ....... piszesz ? :)

Abonamentem to ja ostatnio nazywam tajemnicze ubytki na koncie pod nazwą "paznokcie", "farbowanie-strzyżenie-odżywki" itd.

Już nie tylko telefon, net, TV itd ale pewne regularne wydatki żony śmiało można zaliczyć w obrębie miesiąca do kategorii Abonament. Ale jak kobiety  twierdzą "przecież wy lubicie jak się stroimy i dbamy o siebie" więc nie ma o czym nawet dyskutować.

Tak czy siak przez www w kompie korzystanie z forum jest ok. W telefonie na chrome źle się wyświetla a Tapatalk nie przyjmuje logowania.

1 godzinę temu, Redakcja AUDIO napisał:

Odezwę się pod koniec dnia, postaram się dowiedzieć, co z tym Tapatalkiem.

Pozdrowienia,
Ola

A przepraszam, nie zauważyłem wpisu i zrobilem zgłoszenie przez trzy kropeczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze była opcja stawiania lajka/piwka za pomoc -takie punkty mogłyby mieć też wpływ na rangę.

4 godziny temu, Redakcja AUDIO napisał:

Odezwę się pod koniec dnia, postaram się dowiedzieć, co z tym Tapatalkiem.

Jakby co to jest komunikat "you do not have permission to do this action" - gdy po wpisaniu loginu i hasła klikam Zaloguj. Oczywiście wczoraj jeszcze działało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

przepraszam, że tak na szybko - roboty jest dużo, nie tylko na forum, muszę wszystko przetłumaczyć i generalnie ogarnąć nowe, także w panelu. Rangi są takie, jak mówi Bogusław. Nie wiem, czy robić plebiscyt, czy je chcecie, bo pewnie podzielicie się na pół :) Może niech zostaną? Przerabiam nazwy na polski. Postaram się, żeby do jutrzejszego wieczora generalnie chodziło jak należy. 

Pozdrawiam wszystkich, proszę o cierpliwość :)
PS. Fajnie, że powstał wątek o kawie, moja już przyjechała, jutro się pochwalę :x 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę że Tapatalk wróci i będzie działać forum w tej aplikacji. Dziwię się ogólnie że tak mało ludzi korzysta z tej apki bo do różnego rodzaju for jest idealnym rozwiązaniem, dużo szybszym i czytelniejszym. Korzystam od 10 lat i nie wyobrażam sobie wchodzić w telefonie przez przeglądarkę aby się dowiedzieć co ktoś napisał na jednym, drugim i trzecim forum  :(

Wiem że mało wnosze do forum ale dużo czytam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jeśli wchodzimy na jedno lub dwa fora to bez problemu przez przeglądarkę można. Ale jeśli masz np 12 for które przeglądasz regularnie to w apce przełączanie się między nimi jest dużo bardziej wygodniejsze i szybsze. To tak jak byś YouTube swoje ulubione kanaly przeglądał przez przeglądarke ale w apce jest szybciej. Kwestia przyzwyczajenia. Ja jestem wygodny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...