Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

Czyli "gratulacje" i " lubie to" - ale to moje zdanie i nie musisz sie z nim zgadzać

Przed chwilą, JaZz napisał:

Panowie pod postem dajemy reakcje które dodają punktów do reputacji. Pisząc post używamy emotek.  No pościej nie da się wytłumaczyć. xD

 

Tylko chodzi o to by w "reakcje" byly Tylko te dwie ktore wymieniłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, misiek x napisał:

Fafniak ja odpowiedziałem na Twoje pytanie, możesz odp. na moje ?

Brak ogranicza formę ekspresji/wypowiedzi

Co do tych "emotek na dole" wystarczy wyłączyć zliczanie/wpływ na rangę czy coś tam innego 

A nie zakazywać/usuwać możliwość reakcji - litości 

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, misiek x napisał:

Rozumiem ze dla Ciebie jest to bardzo wazne

Tak, jest dla mnie ważne bym mógł się swobodnie wypowiedzieć, w sposób dla mnie najwygodniejszy. Przekładanie tego na ważność ile "serduszek dostanę" jest spłyceniem tematu i ośmieszeniem problemu. Nieładny to zabieg, zdajesz sobie sprawę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi. Nie potrafię jaśniej tłumaczyć.

Chce pisać, napiszę zdanie lub dwa. Nie chcę pisać a chce zaznaczyć swoje stanowisko, wrażenie itp. klikam ta emotkę. 

Tak one zastępują ta poza werbalną komunikację która na żywo jest czymś normalnym.

Mogę wybrać połączenie. Czyli emotkę pod czyjąś wypowiedzią i kilka zdań od siebie.

To już moja ostatnia próba wytłumaczenia. Obawiam się że twoje nastawienie jest na tyle negatywne że po prostu nie chcesz zrozumieć

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Od 2 h siedzię w panelu i nie powiem, żebym widziała w działaniu algorytmu logikę. Obecnie ustalam zasady przyznawania odznak, tak żeby miało to jakikolwiek sens, niemniej nie zawsze te zasady działają 😳 Na razie jest jak jest, jeszcze będę klikać.

Rangi to oddzielna para kaloszy i dziś o nich nie myślę, bo dostanę nerwicy ;)

Reakcje mają służyć, jak to w mediach społecznościowych, wyrażeniu emocjonalnego stosunku do komentowanej treści i zastąpić słowo pisane; obecnie są pozytywne lub - jak by nie patrzeć - neutralne (a przynajmniej nie sarkastyczno-kpiarskie), więc nie powinny stać się powodem do zatargów. Działa to tak jak na Fb, gdzie nie wprowadzono znaczka "dislike", bo nastawienie jest na wzmacnianie pozytywnych przekazów w tym pełnym smutku świecie :) 

Z Tapatalkiem jest grubsza sprawa, ale działamy, przykro mi, że nie tak szybko to idzie, jak byście chcieli, ale dajcie nam jeszcze nieco czasu :) 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Redakcja AUDIO napisał:

Witajcie :) Od 2 h siedzię w panelu i nie powiem, żebym widziała w działaniu algorytmu logikę. Obecnie ustalam zasady przyznawania odznak, tak żeby miało to jakikolwiek sens, niemniej nie zawsze te zasady działają 😳 

 

A wyłączyć się tego nie da? Przecież to dla dzieciaków funkcja.

Tapatalk ważniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno w "zmianach " nie pisałem, ale skoro są zmiany...

Domniemywam, że "puchary" i tym podobne mają służyć poskromieniu rozhulanych wpisów by zdobyć (poprzez kliknięcie odpowiedniej ikony) aprobatę dla swojej wypowiedzi. Niby fajnie, tylko, że ja wolałem napisać wprost "piszesz chłopie bzdury" niż klikać.... no właśnie co?

Co do rang, to niby nikomu nie zależy, ale spora grupa mocno się nimi ekscytuje, bo prawda jest taka, że wszystkim powinno zależeć na tym, by nie być "nowicjuszem". Tu rozumiem użytkowników, którzy od lat są aktywni a nagle okazuje się że jakiś pan x jest ponoć od nich lepszy/mądrzejszy/etc.

Wiem, że nie ma stałych i świat się zmienia (również forum) jednak w tym przypadku zmiany powinny promować wpisy merytoryczne, z pewną dozą wyrozumiałości i kultury i od tego są Moderatorzy a nie "klikalność".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...