Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

13 godzin temu, Redakcja AUDIO napisał:

Z Tapatalkiem jest grubsza sprawa, ale działamy, przykro mi, że nie tak szybko to idzie, jak byście chcieli, ale dajcie nam jeszcze nieco czasu

(Nie)Cierpliwie czekamy. Ponadto pamiętacie, że w przeglądarce Chrome w telefonie forum źle się wyświetla. Podczas przewijania strony skacze, posty nakładają się na siebie i ogólnie nie da się poczytać i poruszać po stronie. W kompie jak najbardziej ok.

 

A sam algorytm przyznawania rang jest faktycznie jakiś nielogiczny. Ambicjonalnie podchodząc do tematu mam rangę nowicjusz 1/13, no tak trochę słabo, co? Porównując do jakiegoś innego forumowicza z kilka razy mniejszym stażem, z 10 razy mniejszą ilością postów - ten "inny forumowicz" ma wyższą rangę niż ja. Coś tu nie gra. Rozumiem że prace trwają i jest to wersja beta jeszcze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

➡️ Poklikałam i faktycznie nie możecie już sami sobie dawać lajków :) 

➡️  Chwilowo wyłączam chaotyczne rangi i uporządkowane odznaki, bo zarządza nimi jeden guzik, gdyż muszę dokopać się do tego, co poprawić, aby te pierwsze działały jak należy. Niby są punkty, ale kupy się wszystko nie trzyma, inaczej się wyświetla, inne mam ustawienia z panelu. Widziałam na forum dostawcy, że ktoś taki problem zgłaszał. 

Uważam, że nie należy podchodzić do rang bardzo serio, ale jest to naliczane sposobem znanym chyba tylko twórcom aktualizacji. I mnie samą uwiera, gdy ktoś z tysiącami postów nagle okazuje się uczniem. Jest to zabawa, rangi mają być ubarwieniem życia, ale jakaś logika i sens powinny być tu zachowane.

Oczywiście możemy też funkcję rang i odznak wyłączyć na zawsze i zasypać popiołem, jeśli tak zdecydujecie. Może to rozstrzygnąć ankieta, jeśli ta funkcja zadziała. Ostatnio nie pykło :)

➡️  Sprawa Tapatalka się toczy, poszło do nich zapytanie.

➡️ W kwestii przeglądarki Chrome odpowiem jak programista - u mnie działa :) Czy ten problem zaobserwowało więcej osób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.10.2021 o 10:09, Wito76 napisał:

Ponadto pamiętacie, że w przeglądarce Chrome w telefonie forum źle się wyświetla. Podczas przewijania strony skacze, posty nakładają się na siebie i ogólnie nie da się poczytać i poruszać po stronie. W kompie jak najbardziej ok.

 

5 minut temu, Redakcja AUDIO napisał:

W kwestii przeglądarki Chrome odpowiem jak programista - u mnie działa :) Czy ten problem zaobserwowało więcej osób?

Na iOS w Chromie wszystko śmiga super, bez żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Redakcja AUDIO napisał:

 W kwestii przeglądarki Chrome odpowiem jak programista - u mnie działa :) Czy ten problem zaobserwowało więcej osób

W opcji "wersja na komputer" pracuje bez problemów. W wersji tradycyjnej, domyślnej - posty skaczą, nieprawidłowo się przewijają. I żeby nie było nasze forum to jedyna strona z którą mam takie problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to rzadko używam forum przez przeglądarkę w telefonie , od roku tylko Tapatalk, który też chwilowo nie działa ☺️.

Zresetowałem telefon, nie pomogło. Ale wierzę że wam działa normalnie bo przed chwilą sprawdziłem w dwóch innych telefonach: żony i młodego. W trybie komputerowym u mnie jest ok. Dobra, będę szukał w takim razie problemu u siebie, nie u administracji. 

Na przeglądarce o nazwie Przeglądarka (telefon Xiaomi) śmiga bez problemu, właśnie piszę z tej Przeglądarki. Problem jest tylko w Chrome. Przeżyję chyba jakoś. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wito76 napisał:

W sumie to rzadko używam forum przez przeglądarkę w telefonie , od roku tylko Tapatalk, który też chwilowo nie działa ☺️.

Zresetowałem telefon, nie pomogło. Ale wierzę że wam działa normalnie bo przed chwilą sprawdziłem w dwóch innych telefonach: żony i młodego. W trybie komputerowym u mnie jest ok. Dobra, będę szukał w takim razie problemu u siebie, nie u administracji. 

Na przeglądarce o nazwie Przeglądarka (telefon Xiaomi) śmiga bez problemu, właśnie piszę z tej Przeglądarki. Problem jest tylko w Chrome. Przeżyję chyba jakoś. 

W telefonie używam przeglądarki "Dolphin". Spróbuj?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.10.2021 o 10:52, Chyba Miro 84 napisał:

Zwróćmy uwagę na Fb! Jest możliwość wstawić dowolną, ale "nie lubie" prawie wcale nie występuje! Za to "lubie" wrzucane jest od groma. Dlaczego???? 

Z przyzwyczajenia? Tak to właśnie wygląda. Zresztą, Fb to wylęgarnia kłamstwa i obłudy, walenie ściemy na potęgę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adi777 napisał:

Z przyzwyczajenia? Tak to właśnie wygląda. Zresztą, Fb to wylęgarnia kłamstwa i obłudy, walenie ściemy na potęgę.

Zacytuje pewnego typka, ciemny lub wszystko kupi, co niestety jest prawdą a FB omotał nawet ludzi inteligentnych. Ponoć parę dni temu ta organizacja miała jakąś awarię, szkoda że naprawili. Chyba lepiej żadnych wzorców od nich nie brać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...