Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

1 godzinę temu, JaZz napisał:

Reakcja "punkt do reputacji" 

Wtf? :D

 

BTW, otrzymałem 20 serduszek i 1 strzałkę w górę, a reputację mam 20. Chyba coś nie trybi ta strzałka 🤔 

 

Jak dla mnie, to serduszko jako lajk i puchar jako taki super lajk, w zupełności by wystarczyły - zostawmy pozytywne reakcje. 

@Redakcja AUDIO

Screenshot_2021-10-12-14-40-24-098.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Fafniak napisał:

Czyli żeby było jak na Fejsie.

Możesz tylko lubić. 

Zlitujcie się

Minusowanie nie jest opcją. Tak uważam.

No offence, rzecz jasna 👍

3 godziny temu, tomek4446 napisał:

Mam przy awatarze " Reputacja 41" , co to do diabła jest ? Mam się zacząć martwić , czy cieszyć ? :) 

Dasz screena? Z ciekawości pytam, bo u mnie nic nie widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, JaZz napisał:

@dorszna wersji mobilnej musisz wejść na profil i widać.

1692574931_Screenshot_20211013-2038242.thumb.png.6d7a6fabaa40115cd47b5a8dde0f362d.png

Ewentualnie jak jesteś w pw to widać przy nicku. Cały czas walczę żeby tak przy nicku było widoczne również w tematach, ale @Redakcja AUDIO mnie nie widzi 😏☹️

O właśnie, w profilu. Tam też jest miejsce na podanie swojej konfiguracji, a nie w sygnaturce.

Trzeba wejść w Edytuj profil, wpisać, zapisać i pojawi się nowa zakładka O mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dorsz napisał:

Jak widzę, z forum zaczynają znikać wpisy pod osłoną nocy i bez informowania o tym autora.

@dorszukryłem Twój post po wyraźnym moim komunikacie, który dotyczył pisania na temat. Gdyby post był na temat to nic by się z nim nie wydarzyło.

Niestety w wątku o akustyce pomieszczeń zacząłeś rozwijać temat finansowania projektów, ich zasadności i jeszcze mieszasz w to politykę przywołując Kaczyńskiego. Teraz dalej drążysz temat szukając nocnych sensacji.

Post ukryłem ok. godzinę temu dając szansę na przeczytanie tym, którzy nie interesują się akustyką ale finansowaniem projektów już tak 😉

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MariuszZ napisał:

@dorszukryłem Twój post po wyraźnym moim komunikacie, który dotyczył pisania na temat. Gdyby post był na temat to nic by się z nim nie wydarzyło.

Niestety w wątku o akustyce pomieszczeń zacząłeś rozwijać temat finansowania projektów, ich zasadności i jeszcze mieszasz w to politykę przywołując Kaczyńskiego. Teraz dalej drążysz temat szukając nocnych sensacji.

Post ukryłem ok. godzinę temu dając szansę na przeczytanie tym, którzy nie interesują się akustyką ale finansowaniem projektów już tak 😉

Niech Ci tam będzie, z tym że to nie ja się chwaliłem dotacją 1,5 mln zł z NCBR. 

https://www.gov.pl/web/ncbr/program-lider---rozstrzygniecie-xii-edycji-konkursu 

Ja tylko zwróciłem uwagę, że w sumie, to nie bardzo jest się czym chwalić.

https://wyborcza.pl/0,128956.html?tag=NCBR

9 godzin temu, JaZz napisał:

Kurła, skończyły się czasy wolnego ognia offtopu bez nadzoru ☹️😏🤣👍 

Bóg wybacza. Branża nigdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam tak dużo pracy, że zapomniałam napisać, że trzeba będzie kliknąć zgodę na zmianę regulaminu i. Musiałam dodać do niego i do polityki prywatności paragraf o możliwości usunięcia konta, a to ze względu na blokadę naszej aplikacji przez Fb. 

@JaZz ta zielona strzałka dodała RoRo, na którym ją testowałam, punk do reputacji 😋 To sobie tak ją nazwałam. Jak dla mnie być jej nie musi, ale sama już nie wiem, czy jest Wam potrzebna. Ale chyba plebiscytu robić nie będę :)

Z Tapatalkiem jest nadal lipa, poproszę kolegę, który się zajmuje tą sprawą, aby ich pogonił. 

Ola

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...