Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

Mi nie chodzi o ten bas. Bardziej mam pierdolca o legendę 107.   Lubię takie rzeczy i tyle, nic nie poradzę. 

Nawet w ciemno jestem zakochany. 

Nie mam za dużo starych legend (jak @elektron6 ) ale każdy ma ile może 😊

 

 

 

Jak tu się kogoś teraz wzywa?

Czy @....  działa?

 

Edytowano przez Mamoń jestem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mamoń jestem napisał:

Dobry wieczór :) 

Zmiany na forum - pewnie dotyczą też nowych użytkowników.

Ja nie jestem nowy ale uczciwość wymaga aby się przyznać.

JohnDoe / Mamoń  

- to teraz ja 

Serdecznie witam moje mordeczki kochane 😘

Babskie fochy miałem ale mi odeszły 😆

 

Przyjmijta do tej grupy zacnej 😘

Dobra "Mordeczko",
witaj znowu na naszym Forum 🙂

i to by było na tyle w ty wątku - tutaj piszemy o zmianach na Forum - więc jak chcecie o kolumnach to jest np. wątek o naszych systemach i tam proszę kontynuować

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubakk napisał:

Moja propozycja , jak ktoś zakłada nowe konto to może dać w podpis coś typu "stary nick"

Nic tu nie nabroiłem na starym nicku (nie mówię, że tak twierdzisz ;)). Przyznałem się od razu bo nie mam nic do ukrycia. Stary nick JohnDoe już i tak nie istnieje na forum i nie była możliwa reaktywacja.  Kto tam chciał już wie, że wróciłem. 

 

1 godzinę temu, Asia napisał:

Takie " d. E. Wedel "? 😁

W sumie to sam nie wiem, nie zastanawiałem się zbytnio co wybrać. Miałem dobry humor i tak palnąłem byle co 😆   Nie chcę pisać już w tym wątku bo on nie dotyczy mnie ani moich spraw. Wybrałem chyba złe miejsce żeby się ujawnić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mamoń jestem i ja witam Cię ponownie, fajnie, że jesteś. Jeśli masz ochotę, przerobię Cię na Johna z "2" :)

@Asia racja 🙂 Oni się od nas niewiele różnią, ale "zupa jest 12 raz pod rząd ta sama BO TAK" mówią cwaniaki :) Niemiej bez płci męskiej mogłoby na forum zawiać nudą 😁 Zresztą nie tylko na forum :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na przesunięcie w prawo ikonki/obszaru "Aktywność" tak aby nie była nad "Strona główna" ?

Bardzo często po przełączeniu kart w przeglądarce, kursor zjeżdża w dół po "aktywnosci" - tam rozwija się okno z opcjami. A chcę najczęściej kliknąć "strona główna" która zostaje przykryta okienkiem aktywności.

Pierdoła ale złości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajki, a zwłaszcza zakładka "O mnie" w profilu, są słabo wykorzystywane. 

@Redakcja AUDIO może warto aby zakładka "O mnie" w profilu była na stałe, z domyślnym tekstem po co tam jest i jak ją można edytować. 

Zamiast wielolinijkowych, kobylastych i nawet kolorowych "sygnaturek" w których to już chyba tylko czcionki Gotyk brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2021 o 13:53, J4Z napisał:

Do tego wciąż większość użytkowników nie korzysta z tego. Wielu zamiast dać like spami postami typu "dziękuję", "popieram".

Czasami lubimy pospamić.

Dnia 14.11.2021 o 13:53, J4Z napisał:

Nie widać, tylko Twoim zdaniem.

Niestety, nie tylko Bogusia zdaniem.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...