Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

22 minuty temu, dorsz napisał:

Tak, silna jest tu frakcja małych wacków ☹️

Twoje wyszukane żarty zaczynają mnie irytować. Jak chcesz kozaczyć to może poszukaj innych rozrywek niż pisanie bzdur jak ta powyżej. To forum audio jest dla przypomnienia. a nie jakiś portal randkowy. Pisz na tematy audio bez "wackowania" i nie będzie problemów.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kraft napisał:

Coś wiesz @MariuszZ dlaczego reputacja zniknęła?

Nie mam pojęcia. Nie mam dostępu do "silnika" forum. Na pewno coś się dziś wyjaśni. 

 

19 minut temu, misiek x napisał:

To ja zapytam co z wczorajszą sprawą ?  Wiemy o co chodzi.

Kolega @Inżynier Mamoń został przeze mnie zablokowany za obraźliwe odnoszenie się do innego użytkownika. Pewne granice przyzwoitości zostały po raz kolejny przekroczone. Można mieć inne poglądy, pojęcie o audio, sposób realizacji naszej pasji, nawet stosunek do życia i otoczenia ale nie upoważnia to nikogo do kierowania w stronę innych osób obraźliwych epitetów. To chyba jest oczywiste dla wszystkich bez względu na staż, zasługi czy status społeczny. 

Proszę Was o kulturalne odnoszenie się do siebie w dyskusjach i uszanowanie regulaminu forum.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, to,to,to.

Serduszka, kwiatki, kroliczki, polubienia. Darujcie, to mechanizmy dla niedowartościowanych nastolatków. 

Chciałbym podziękować informatykom za usunięcie jakiś punktów prestiżowych i wnioskuję za usunięciem laików.

Jak komuś brakuje, to niech sobie serduszko naklei na komputer lub telefon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

to ja, sprawca zamieszania 😎 Pod osłoną nocy, owszem, najpierw wyłączyłam strzałkę z punktem do reputacji, bo szwankowała, a potem reputacje, zostawiłam reakcje. Miałam napisać, że gmeram w panelu, ale coś mnie odciągnęło od komputera i chyba poszłam spać 😋 WYBACZCIE!

Większość z Was jest przeciwna reputacjom, ale możemy zrobić głosowanie. Mam opcję ankiety w poście, może zadziała. 

Jeśli chodzi o TapaTalka to jest to sprawa utknęła po stronie dostawcy, na obecną chwilę nie umiem odpowiedzieć, ile to potrwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redakcja AUDIO napisał:

Pod osłoną nocy, owszem, najpierw wyłączyłam strzałkę z punktem do reputacji, bo szwankowała, a potem reputacje, zostawiłam reakcje. 

Większość z Was jest przeciwna reputacjom, ale możemy zrobić głosowanie. Mam opcję ankiety w poście, może zadziała. 

Mam pytanko. Dlaczego ten dział nazywa się "Nic o nas bez was"? To może mylić mniej doświadczonych forumowiczów. Proponuję zmienić.

 

Większość nas jest za likwidacją? A skąd ta myśl? No był jeden wpis Bogusia, ale raczej neutralny:

"Dziś, przy wymianie korespondencji zobaczyłem współczynnik "reputacji", hmm.... trochę ucierpiało moje ego  
Widać ze to bezsensowny gadżet oderwany od rzeczywistości, ale niech sobie jest i nie dziwie się ze jest schowany."

Reszta wpisów była już po fakcie. 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...