Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

3 minuty temu, J4Z napisał:

Ten dział nazywałby się offtopic i nie nabijałyby się tam posty, bo to tematy w których można klepać limity forum w mgnieniu oka, a które nie wiążą się bezpośrednio z tematyką forum.

Jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem.

Dodatkowo jestem za tym aby  najważniejszy wątek ( o muzyce której słuchamy) dać priorytet i jakoś wyróżnić na głównej stronie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, J4Z napisał:

A tak przy okazji nabijania postów. 

Powinien być dział w którym byłyby tematy typu seriale, filmy, humor, może nawet czego słuchasz. Ten dział nazywałby się offtopic i nie nabijałyby się tam posty, bo to tematy w których można klepać limity forum w mgnieniu oka, a które nie wiążą się bezpośrednio z tematyką forum.

Ale dlaczego te inne wpisy nie mają się liczyć do postów? Przecież nie tylko rozwijają forum, ale i generują reklamowe kliki. Ja bym nie rozróżniał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to co napiszę nie będzie zbyt popularne. Forum to nie demokracja gdzie wszyscy moga o wszystkim decydować. Jakie ankiety? Przystępując do forum każdy musiał zaakceptowć regulamin i jesli to się komuś nie podoba to trudno. Nie musi tu przebywac. A tu wpada ktoś ,, wczoraj zarejestrowany,, i już chciałby wprowadzać zmiany. Od ustalania tego co ma być jest administracja a nie wszyscy. Popatrzcie gdzie jest najwięcej naszych rodaków - w ,,zgniłych,, monarchiach,, gdzie jednak poziom życia jest najwyższy, a nie w demokracjach.

@J4Z - popieram Twoją propozycję aby nie wliczać do ilości postów wszystkich dowcipów i clipów. To sie mija z celem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KraftA co - wolno mi. To skutek tego ze długo przebywałem w monarchii, co prawda nie absolutnej. Ale daj Polakowi palec to ..... . Nie tędy droga. Ktoś musi trzymać w ryzach towarzystwo bo inaczej będzie to co w polskim sejmie. kazdy ch.. na swój strój. I co z tego wyszło dobrego - NIC.

@PaVson Nie nie do Ciebie. Ty jesteś jeszcze spokojnym człowiekiem. 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rega napisał:

@KraftA co - wolno mi. To skutek tego ze długo przebywałem w monarchii, co prawda nie absolutnej. 

Nie kupuję tego zupełnie. Są wzorcowe przykłady krajów, którym się powodzi, a w których króluje demokratyczny głos ludu. 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, J4Z napisał:

No dobra, ale jak nie będzie tam zliczać postów to według Ciebie będzie mniej wpisów, czy o co chodzi? Możliwe że nie zrozumiałem czegoś. 

Chodzi o to, że każdy merytoryczny wpis jest wartościowy dla rozwoju forum. Czy o serialu, kolumnie, czy bezpieczniku. Po co, dzielić wpisy na "licznikowe" i "puste".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kraft - a w ilu krajach mieszkałeś, obcowałeś z rodowitymi mieszkańcami, płaciłeś podatki, pracowałeś, poznawałeś całokształt? To co można przeczytać w folderach turystycznych to ,,można sobie w buty wsadzić,,

No własnie - nie kupujesz. Bo - za bardzo jesteś przyzwyczajony do forsowania własnych opinii i zdania , jak to bywa w demokracjach. Na forum OBOWIĄZUJE regulamin i NIE ma kupuję lub nie. Każdy ma się go trzymać. Inaczej ,,do widzenia się z państwem,,. Wtedy byłby jako taki porządek.

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rega napisał:

Znasz mnie osobiście i wiesz , że raczej jestem dość spokojnym człowiekiem, ale TU chyba masz rację. Może wystarczy przebywania od 2017. Do widzenia. Przynajmniej w pisaniu. Pozdrawiam.

Nie wiem, czy mnie dobrze zrozumiałeś. Ja Cię nie wyganiam. To ja się pożegnałem. Nie chcę być na forum, gdzie nie mam nic do powiedzenia. Zamordyzm, to nie dla mnie. Jestem liberałem. 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mój apel.

Proponuję żeby to forum pozostało forum audio, a nie miejscem złudnego poprawiania sobie samopoczucia lajkami, serduszkami, króliczkami.

Kiedyś, dawno temu była już dyskusja na ten temat. Wywaliliśmy wszystkie artefakty i forum wyszło to na dobre. Nie zmienia się tego co dobre.

To, że kilka osób chce się dowartościowywać w internecie nie jest podstawą do robienia z tego forum fejsa. W większości jesteśmy dorośli na tym forum.  Nie róbmy z niego korporacyjnego wyścigu szczurów.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...