Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

A dziękuję, dziękuję. Nie trzeba. Ustawcie się w kolejce do całowania pierścienia.

Reputację koniecznie trzeba przywrócić. Dla niektórych jest to sprawa życia i śmierci. Obawiam się o zdrowie. Depresja, wyalienowanie, brak akceptacji społecznej. Poważna sprawa.

Tak się tylko zastanawiam. Dlaczego we wszystkich socialmediach zostaną zlikwidowane laiki powodujące zaburzenia u pragnących akceptacji nastolatków, a u nas  będzie ankieta...

Stare konie, wstydźcie się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2021 o 19:32, Fafniak napisał:

Jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem.

Dodatkowo jestem za tym aby  najważniejszy wątek ( o muzyce której słuchamy) dać priorytet i jakoś wyróżnić na głównej stronie

@Fafniak, a skąd pomysł, że to najwazniejszy wątek tego forum? Ja też jestem jak najbardziej za jest słuchaniem (wiadomo - muzyka łagodzi obyczaje 😝) ale to chyba forum bardziej o tematyce sprzętowej niż muzycznej. Trudno wybrac w takim przypadku jeden, najważniejszy wątek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No to ja się tylko przypomnę w kwestii Tapatalka. Kurcze, naprawdę wygodnie z nim było. Powiadomienia, szybkie odpowiedzi, fajnie się przewijało (cały wątek na jednej stronie jakby, bez klikania na następną stronę). Nie znam się, ale to taki problem dla informatyka? To nie jest przecież chyba jakaś kosmiczna technologia, zresztą to już działało u nas w przeszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
21 godzin temu, Dzik napisał:

Byłaby możliwość, żeby dać OP (użytkownikowi, który założył temat) bezterminową możliwość edycji pierwszego posta?

Nie ma takiej możliwości.
Potrzebujesz coś zmienić - piszesz do Administratora lub Moderatorów, wyjaśniasz o co chodzi i przesyłasz zmiany/poprawiony tekst.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2021 o 19:39, tomek4446 napisał:

Jestem Twoim wielkim fanem ! Trzymam kciuki .

Czuję się wywołany do odpowiedzi :). Minęło kolejne półtora miesiąca. Ciekaw jestem jak tam progres w sprawie obiecanej, odebranej funkcjonalności korzystania z Tapatalk. 

Dnia 28.12.2021 o 20:48, Redakcja AUDIO napisał:

Witajcie, @Wito76 Ty mnie do grobu wpędzisz 😎 Wszystkie problemy zgłosiłam,

Nie dość że nowy ład mamy to i jeszcze Tapatalka zabrali.

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...