Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

Niestety ja także. Mam posty do 27 października 2016 roku a później od wtorku 21 marca 2017. A co za tym idzie pare set lub tysiąc? Wciętych.

Myślę że może to być spory problem jeśli każdemu obcięło tak spory zakres.

 

Edit: Olu pisaliśmy w tym samym momencie. Tak, wygląda że tam posty są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko się zgadza, przecież mi też czasami usuwano (zupełnie słusznie) posty i widocznie wtedy licznik nie reagował. Teraz ma właśnie prawidłową wartość. Ha!

Zawartość jest pozbawiona dziur, kiedy wybiorę "posty" z menu. Dzięki.

Innych uwag na razie nie mam. Pozostaje tylko cieszyć się nowym forum, a zwłaszcza wersją mobilną! Siedzę w fotelu, słucham ulubionej muzy i piszę komfortowo z telefonu (który jednocześnie robi za pilota do sprzętu). Dobrze, że jestem niepalący, bo jeszcze bym teraz odpalił fajeczkę i cmokał.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też się przyzwyczaiłem, ale na telefonie jest ciężko. Przez ten banerek reklamowy który mocno go rozjeżdża. Dodatkowo na mobilnych mam problemy:

- posty pojawiają siędługo

- przy kolejnym pisaniu w tym samym wątku zdarza się, że w momencie odpisywania klikając w pole odpisz wprowadza mi tekst poprzedniego posta, którego już zamieściłem. Muszę najpierw usunąć całość co jest nieco kłopotliwe a później napisać na nowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2017 o 08:52, S4Home napisał:

Widzę że zniknęły punkty reputacji?!

Szczerze no i dobrze. Bo przywieralo to nieodpowiedni charakter

"PRZYWIERAŁO" to niestety coś innego - nadal totalne ignorowanie wielokrotnie pisanych przez Administratora i Moderatorów (oraz kilku Kolegów z większym stażem i zaangażowaniem na Forum) sugestii, by "BRANŻA" łaskawie przeczytała to, co napisała - i wreszcie poprawiała swoje błędy!

Przynajmniej te ortograficzne i wynikające zapewne  z "autokorekty" podmiany wyrazów. o.O

 

Szefowo - zdjęcia od paru dni się pojawiają w avatarach :419_soccer:

Pytanie dotyczące braku wyświetlania na ekranie aktualnego czasu - czy będzie to znowu widoczne na ekranie? Niby były  z tym problemy (na starym Forum zegar często różnił się o godzinę i mimo prób z różnymi ustawieniami profilu np. przed zalogowaniem było dobrze, po zalogowaniu - źle / lub na odwrót), ale się to przydawało.

Pozdrawiam

PS. Ale akurat z tym się zgadzam, że dobrze iż zniknęły!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pboczek

Muzyka jest najważniejsza...

Ale dział "MUZYKA" najważniejszy nie jest.

Warto by też trochę inaczej rozmieścić działy - w kolejności od tych najpopularniejszych i najistotniejszych.  Oraz zastanowić się nad wątkami "SPAMotwórczymi" - w których pojawiają się "miszczowie jednego wpisu" i ambicji starcza im jedynie na to, by pojawić się na Forum (treść nie jest dla nich ważna) lub wcisnąć mniej lub bardziej oczywistą reklamę.

 

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zmian porządkowych: oprócz wyraźniejszego pokazania cytatów warto wg mnie także wyróżnić w "Działach" wątki podpięte. Teoretycznie jest w kwadraciku pinezka na zielonym polu, ale jest mało czytelna.

Kolejna rzecz - za każdym razem jak wchodzę do dowolnego działu, to domyślnie mam "SORTUJ WEDŁUG - daty aktualizacji". Zmieniam na "ostatniej odpowiedzi", ale to działa tylko chwilowo - jak przejdę gdzie indziej i znowu wracam do działu, to niestety ponownie mam domyśle sortowanie wg aktualizacji. To samo jest gdy wybiorę np. "własne". Czy to jakoś można zmienić/zapisać w swoich ustawieniach?

 

Pozdrawiam

PS. Na "profilu" to nie ma zbyt dużo informacji. W starym Forum było trochę więcej - choćby lokalizacja... Czy planowane jest pewne powiększenie zawartości profilu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...