Skocz do zawartości

Recommended Posts

31 minut temu, Kraft napisał:

Nie podzielę Wojtku Twojego entuzjazmu...

Mniej istotne jest to, że troszkę mój wpis przebarwiłeś... 

Próba z mojej strony wsparcia poczynań moderacji (chyba przyznasz, że rola to niewdzięczna) jest też próbą podania ręki tym, którzy mnie tu obrażają... Czy Ciebie ktoś obraza? Nie zauważyłem tego. Ale OK, masz prawo mieć zdanie krytyczne, tak jak ja pozytywne. 
Pozdrawiam Ciebie, WP

Edytowano przez wpszoniak

15 minut temu, wpszoniak napisał:

Czy Ciebie ktoś obraza? Nie zauważyłem tego.

O??? No to, jak nie masz nic lepszego do roboty, to ustosunkuj się proszę do poniższych tekstów:

„Od kiedy zagnieździł sie tu Kraft, to forum rtv... jest trolem w świecie audio... on nie ma zadnego doswiadczenia... chcę pokazać, że nie jest żadnym autorytetem. Flustacje, czarnowidztwo, nie potrafi się bawić audio... domyslam się, ze nie jest osluchaną osobą i nie ma wyrobionego swojego zdania... u kolegi to chyba głupota lub chęć zaistnienia.

Kraft, szkoda mi Cię... jesli masz inne zdanie mowiąc, ze ich nie slychać to kup sobie siodło... pewnie nie slyszaleś zadnego dac oprócz wbudowanego w Twojego budzetowego marantza?... masz za to smutne życie ze smutnym systemem. I nawet kolegów nie masz...

Tyle, ze w odróżnieniu od mózgu Krafta gdzie ktoś za niego mysli i słucha... bo aż takim laikiem, sluchajac nie mozna byc... w tej kwestii tez jest ignorantem. Nie ma cohones

Po raz kolejny pokazujesz kim jesteś. Audiofil ehm,eh, tfu Kraft... nie masz prawa do jakichkolwiek sądów... nie życzymy sobie Twojego mieszania się w nasze hobby! Nie mam do Ciebie szacunku.”

(cytaty w pisowni oryginalnej)

A na koniec zagadka. Jak myślisz, co spotkało autora poniższego wpisu ze strony naszego drogiego moderatora?

cytat.jpg

Ale zaraz.... mnie też trollem nazwano dwa razy... Gdzie byleś wtedy? Broniłeś swojego kolegę?.... Wiesz co, nie czytam wszystkich wpisów w kazdym temacie, nie zawsze mam nastrój odpowiedni by walczyć, zreszta sam sobie dobrze radzisz z... (tu prosze samemu sobie wymysleć epitet)

Przypomnij sobie drogi Krafcie... Z jakiego powodu już mnie (w efekcie) nie ma na audiolubowym podwórku? Czy wtedy byłe obojętny na atak na Twoją osobę? Nie jest chyba aż tak źle z moją sympatią dla Twojej osoby, prawda?

Wyobrażcie sobie, ze wlasnie pisalem, ze Kraft kataloguje moje wpisy.

Edytowano przez audiowit

Przypominam sobie co najmniej dwa przypadki, że stanąłem w Twojej obronie (na tym forum), ale skoro nie czytasz wszystkich wpisów, to zrozumiałe, że mogłeś to przegapić. Nie o to zresztą chodzi. Nie zarzucam Ci przecież, że źle jest z Twoją sympatią do mojej osoby. Sądzę jedynie, że czasami można na pewne sprawy patrzeć szerzej otwartymi oczami.

Krafcie, fakty są takie. Nie było Ciebie, byl spokój. Wydaje Ci się, ze jestes cwany. Nie jesteś. Uważam, ze Twoja dzialalność na forum jest przyzwoleniem dla jednopostowcow wchodzacych tylko po to zeby powiedziec nam ze jestesmy idiotami.

Edytowano przez audiowit

32 minuty temu, Kraft napisał:

Przypominam sobie co najmniej dwa przypadki, że stanąłem w Twojej obronie (na tym forum), ale skoro nie czytasz wszystkich wpisów, to zrozumiałe, że mogłeś to przegapić. Nie o to zresztą chodzi. Nie zarzucam Ci przecież, że źle jest z Twoją sympatią do mojej osoby. Sądzę jedynie, że czasami można na pewne sprawy patrzeć szerzej otwartymi oczami.

Żeby się wytłumaczyć- nie uważam za stosowne bronienie wtedy gdy widzę, że obrażana osoba sobie radzi z problemem, to byłoby nawet niestosowne zachowanie. Wiesz, chodzi o to, że ewidentny brak kultury wypowiedzi powinno się piętnować, im nas (pietnujacych) będzie więcej tym lepiej dla sprawy, to jasne, ale naprawdę czasami mi "ręce opadają" i jestem tak już tymi walkami zmęczony, że wolę gdzieś na bok się odsunąć. Często jestem bliski nawet rezygnacji z wypowiadania się na forum, bo ostatecznie mam bloga gdzie se mogę "paplać" co chcę, ale później przychodzi refleksja- a co ciulom (za przeproszeniem) mam odpuszczać?! Nie, przenigdy!.

Pozdrawiam Ciebie @Kraft, WP

Czyli masz tak jak ja Wojtek. Niedlugo tu będą o pralkach pisali :).

Wojtku, myślę, ze z tą sympatią Krafta do Ciebie nie jest tak źle ;). Widzę, ze zblizył się do Ciebie ;). Czyzby mial w tym jakiś interes? ;)

21 minut temu, audiowit napisał:

Ooo teraz widzę, ze już zostaleś przywolany do porzadku na audiolubie :). Czyli chlopaki szybko sie poznali?

@audiowit, nie wspominaj o audiolubowym podwórku, bo niewiele wiesz na ten temat... Akurat skrupulatność @Kraft'a w wynajdywaniu wykresów mnie wsparła gdy się wykłócałem z "ojcami założycielami" (jak siebie sami nazywają admini i moderatorzy audioluba)... A wyklócalem sie o to, że oceniano mój system audio przy okazji opisywania paneli akustycznych , mimo że żaden z nich nie miał okazji go słuchać... @Kraft przyszedł mi z pomocą i nigdy mu tego nie zapomnę.

Pozdrawiam Ciebie, WP

P.S. Żeby do końca sprawa była jasna i klarowna... Miałem tak ich już dość, że zamknąłem na amen konto na audiolubowym forum (i w ten prosty sposób szczęśliwszy chodzę po tym padole)

Panowie, naprawdę nie chce mi się już toczyć tych wojenek. 

Może chcialby posluchać jakiegoś dobrego systemu :))). Zartuję ;)

Edytowano przez audiowit

11 minut temu, audiowit napisał:

Czyli masz tak jak ja Wojtek. Niedlugo tu będą o pralkach pisali :).

Nie będą jeśli zdołamy przekonać do naszych racji.... Ot i wsio!

Kraft, wyluzuj w koncu chlopie. Zawsze taki spiety jesteś?

Wojtek, ale wiesz, ze głuchych, z zamknietym sercem i umyslem nie przekonasz? Do audio trzeba mieć otwartą głowę. Inaczej cale zycie spedzisz w nieswiadomosci z nudnym hifi.

9 minut temu, audiowit napisał:

Wojtek, a nie pomyślaleś, ze Kraft nie robi tego bezinteresownie? Nie ma zbyt wielu znajomych...

Guzik mnie obchodzi ilu ma znajomych... Wolę dyskusję  z emocjami (też mnie czasami przecież potrafi wkurzyć) niż nijakie gadki o dupie Maryni, Górach Świętokrzyskich i zawodach piłkarskich, a wszystko to na forum jakim? No jak myślisz? Więc proszę nie odsyłaj ani mnie, ani Krafta na forum audioluba.... OK? 

8 minut temu, audiowit napisał:

Wojtek, ale wiesz, ze głuchych, z zamknietym sercem i umyslem nie przekonasz?

Tego nie wiemy.... A może jednak przekonam?

Ciebie nie odsylam. Krafta odsyłałem zeby się przekonał czy nasze forum jest takie złe. Tyle, ze w dziwny sposob od jakiegos czasu notujemy coraz wiekszy napływ ludzi próbujących namieszać w watkach typowo audiofilskich.

Na innych forach jest ban i dowidzenia.

Na pojednanie wykasowalem cześć postów. Ograniczam też swoją dzialalność na forum. Wielu się ucieszy.

Juz 3 raz leci plyta Bjork. Brzmi tak super, ze nie chce mi się jej zmieniać. Takich sytuacji zyczę każdemu.

Dobranoc.

Wiesz... Trochę forum(ów) "zwiedziłem"... Niech policzę- 5 (z naszym włącznie). Coś tam wiem.... Na każdym jest mniej więcej po równo (jak tu)... Tyle, że z 4. się wypisałem po mocnym wkurzeniu. Tu jakoś udaje mi się egzystować... Czy to nie dziwne?

Pragę poinformować, że sprawy pomiędzy mną a Kolegą Audiowitem uważam za rozwiązane (przynajmniej chwilowo, jeśli polegać na informacjach od niego otrzymanych).  

Edytowano przez Kraft

Niezła telenowela , przydałby się jakiś narrator "czy Kraft wybaczy audiowitowi dogryzanie?" , prawie jak tutaj :D

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się