Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

  • 1 month later...

Pytanie do @Redakcja AUDIO, @RoRo

Czy jest jakaś zmiana dotycząca pisania nowych tematów? Czy teraz Administrator lub Moderator musi zaakceptować nowy temat, by ten pojawił się widoczny na forum? 

Napisałem nowy temat w dziale Kluby dot. Chromecasta. Temat nie aktywny. Od dwóch dni wisi. Czy to złe miejsce?

Jest taki trójkąt z wykrzyknikiem.  O co chodzi? 

Czekam na weryfikację i może ktoś kliknie... Akceptację? 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, 1Ender napisał:

@Redakcja AUDIOPrzecież to też sprzęt audio, mini strimer... Marka jak każda inna...

A gdzie temat, dlaczego został usunięty? Chciałem skopiować!! Normalnie wkurzacie mnie!!  Jest gdzieś kopia mojego posta??

Zwyczajowo: kluby zakładają użytkownicy który mają sprzęt o którym piszą ? A nie osoby, które dopiero są na etapie poszukiwań.

Poza tym istniał już wątek poświęcony Chromecast Audio - wystarczyło tam kontynuować. A nie wzorem paru kolegów produkować ciągle nowe wątki.

https://forum.audio.com.pl/topic/61255-chromecast-audio-problemy/


Twój wpis nie został usunięty - poniżej masz jego zawartość. Wystarczyło trochę więcej cierpliwości...

"Zakładam klub Google Chromecast. Chciałbym by pisali w nim wszyscy, którzy mieli lub mają obecnie. 

Nurtuje mnie wiele pytań.

1. Jak odróżnić oryginał od podróbki?

CZYLI JAK SIĘ NIE NACIĄĆ

Podrabiane są zarówno urządzenia jak i pudełka. Widziałem 2 różne wizualnie urządzenia jedno z literą G na urzadzeniu drugie bez. Które jest oryginalne? 

2. Różne modele, obecnie są do kupienia zwykły na mini jack, później 2, 3 i 4k.

Obecnie stoję przed dylematem co wybrać - zwykły, 2 generacje, a może 3?

Bardziej skłaniam się przed wyborem zwykły lub 2 generacja. "


Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mamy dzisiaj nawał SPAMu ?

proszę tego już nie zgłaszać i cierpliwie poczekać aż zostanie to wszystko posprzątane - jest tego parę tysięcy, więc jeszcze potrwa (już 3 godziny usuwam).

Chyba można się spodziewać zmiany - i ograniczenia (np. do 25) możliwej do napisania liczby  wpisów jednego dnia.
Dzięki temu nie dość że będzie mniej spamu, to jeszcze jest szansa na mniejszą liczbę jednozdaniowych postów które zazwyczaj nic nie wnoszą (poza nabijaniem liczby postów) do tematu.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z branży to jedna osoba lata po wszystkim i czasami dochodzi do 30 postów dziennie, reszta pisze mniej i mniej błędów popełnia. Więc jak ktoś nie napisze 5 jednozdaniowych ogólników (co niestety zdarza się czasami) to będzie miał przez to okazję by poprawić błędy w swoich wpisach, dzięki temu nie dość że poprawi się jakość to ogólnie nie będzie widać wpływu ograniczenia na wartość merytoryczną Forum.

No ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Sam wiesz ile czasu zabiera napisanie porządnego i merytorycznego postu- z przykładami (linki do aukcji czy artykułów lub YouTube) i zdjęciami spokojnie przekraczasz godzinę, a po napisaniu trzeba jeszcze przeczytać co się napisało i poprawić literówki czy inne błędy. Więc jakby nie było -robienie czegoś porządnie trochę trwa i nie ma już czasu na głupoty :-)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, no tak, ten nasz Piotrek.

Na próbę można wprowadzić, zobaczymy czy ktoś to odczuje? zresztą, można wyłączyć branże z limitu, a cały zabieg na pewno ograniczy pisanie kolejnych postów krzakami.  A w ogóle czy ktoś się dopytuje mocno gdzie "Plusowanie"? przyznam, że czasami brakuje tej funkcji, Ale .....jest oki.

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2019 o 17:00, RoRo napisał:

Z branży to jedna osoba lata po wszystkim i czasami dochodzi do 30 postów dziennie, reszta pisze mniej i mniej błędów popełnia.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

Ale swoją drogą zwróćcie uwagę, że jako branża ja jedyny udzielam się w wątkach o konfiguracji czy doborze sprzetu używanego. Ograniczenie ilości postów spowoduje że nie będę mógł pomagać takim osobom. A często widzę że temat wręcz czeka na odzew. Sam dobrze wiesz RoRo że po odejściu paru osób są wątki gdzie nikt nie odpisuje.

Ale ja się jak najbardziej poddam temu co zastosujecie.

Jak sobie z tym radzą na Audiostereo? Tam jest ten sam silnik forum i większa ilość użytkowników. No musi się to jakoś dać zrobić.

Dzisiaj też jest wysyp.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znów wysyp  jest tego kogoś niby z Japonii,  no jeżeli chodzi o kluby marek audio to na audio stereo sa  chyba wszystkie, tu jest bardzo malutko ? Piotrek z S4 nie sprawdza często co pisze, widać że klika z telefonu, który mu sugeruje  i wpisuje sam wyrazy, fakt faktem że  Piotrek jako jedyny najwięcej z branzy sie udziela,w porównaniu do Q21 który pisze jakby był robotem, na audiostereo  ktoś inny chyba pisze z tego Q21 bo wdaje się niekiedy w dyskusję normalne i widać że to człowiek napisał,  a znowuz na audiostereo  tam ten Grzesiek z S4 jest dretwy  jak wędka na stawie 

Edytowano przez Arturas
Zmiana
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kubakk napisał:

Wystarczy dać autoryzację każdego konta , mimo iż to pracochłonne to działa - tak mam na swoim forum , po adresach mailowych widać kto bot

Przy autoryzacji każdego konta ktoś musiałby siedzieć na Forum 24h na dobę :-(

A większość nowych osób tworzy konto na Forum by zadać pare pytań i chcą móc od razu pisać-raczej nie chcieliby czekać kilku-kilkunastu-kilkudzuesięciu godzin na utworzenie (zaakceptowanie) swojego konta

Robimy różne zabezpieczenia i jakiś skutek to daje, ale o konkretnych rozwiązaniach nie będę turaj  pisał.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Roro no niestety skontrolować  się wszystkiego nie da nigdzie, ja osobiście nie mam żadnych pretensji ? można by było dodać  do profilów  na przykład jakaś  oprawę kolorową, taką  wiesz obwalute, takie żeby  czuło  się ciepło domowego ogniska, albo jakby siedziało  się w ciepłym fotelu domowym z cygarem,  słuchając  muzyki, aby każdy mógł utworzyć sobie taki swój  kącik ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Kubakk napisał:

Sprzeciwu nie widzę tak więc do dzieła :D 

@Kubakk, a widzisz jakieś glosy popierające Twój wniosek? Ja nie widzę, więc może Twój głos to tylko głos wołającego na puszczy?

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arturas napisał:

kłamie i pisze nieprawdę,

Artur wchodzisz na trudny grunt. Nazywanie kogoś kłamcą? Pokaż gdzie? W którym miejscu?

Po Twojej wypowiedzi widzę że bardzo Cie uraziłem nie zgadzając się z opisem kolumn. Ale szczerze? Jesteśmy dorośli. Mozna to sobie wyjaśnić a Ty od razu obracasz miłość w nienawiść. Nie rozumiem tego.

1 godzinę temu, Kubakk napisał:

Zgłaszam wniosek formalny o zbanowanie Arturasa na czas choroby gdyż wydziwia we wszystkich możliwych watkach na forum.

Na prawdę mam nadzieje że to tylko choroba. Albo robi sobie żarty ale do kwietnia kawał czasu.

26 minut temu, Arturas napisał:

Ja składam wniosek o zbanowanie  Kubaka za wielokrotne podgryzanie i szarpanie mnie na forum, tak mnie szarpie że  wszystkie rękawy mi powyciagał już,  został mi już tylko szlafrok  ?

No teraz to i do niego się dobierze :P

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...