Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

Kiedyś (na starej wersji Forum) była też możliwość wybrania wersji "light". Na komórce było to fajne rozwiązanie.
Teraz też by się to przydało... (i to pomimo tego, że współczesne komórki mają naprawdę duże możliwości - a transfery danych są dość wysokie)

Pozdrawiam
PS. A odnośnie czarnego tła: to z drugiej strony - czy nie za dużo tego czarnego? Co chwila widzę w F1 Lewisa Hamiltona i hasło "Black Lives Matter"...
O taki żarcik na chwilę przed północą 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
3 minuty temu, MariuszZ napisał:

Nie wiem jak u Ciebie ale mnie małżonka ciągle upomina jak przed snem przeglądam forum. Strasznie po oczach "wali" i ciemne tło by załatwiło sprawę 🤣 Znaczy by tak nie marudziła 😉

Popieram pomysł 👍

 

A co ja mam powiedzieć patrząc na posty w TV na 55 calach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
Dnia 5.01.2021 o 23:37, Redakcja AUDIO napisał:

Cześć, poruszyłam temat trybu nocnego, będę się starać, aby został wprowadzony :) 

Upłynęło już trochę wody we Wiśle, czy jest jakiś postęp w pracach nad trybem widokowym - ciemny?

PS. Naprawdę, miło widzieć to forum wraca na właściwe tory i chyba nie jestem sam w tej opinii. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Z Ipomisem my już dogadani na PW, @JaZz do Ciebie napiszę, co by uściślić kwestię, @Bogusław Kożyczkowski ... sprawa na razie utknęła z przyczyn obiektywnych niezależnych ode mnie :( 

I jeszcze jedna sprawa - jutro wydzielę wszystkie Wasze testy do osobnego podforum, gdyby się okazało, że coś zgubiłam, piszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.06.2021 o 17:25, JaZz napisał:

O, moje pytanie też jak coś xD

Chciałbym na telefonie widzieć sygnatury użytkowników, ale jak jestem sam to olać. 

 

Jak to mawiają it`s not a bug it`s a feature. Silnik tego forum by default chowa sygnatury dla urządzeń mobilnych wyświetlających stronę w szerokości mniejszej niż 767 pixeli (to pewnie jakiś %). 

Jak w podpunkcie trzecim wyłączysz sobie styl który to chowa to sygnatury na telefonie się pojawią. Rozwali się wszystko inne oczywiście. Swoją drogą wygląda to bardzo źle. Stylowanie poprzez !important jest jak strzelanie z działa do komara. 

image.png

Edytowano przez Bahzell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrudnić Człowieka, wie o czym mówi, a papraków zwolnic co nie umieją wprowadzić ciemnej strony. 

-------

Pewne inne forum na silniku Xenforo, oczywiście z trybem widokowym "dark" a cały roczny koszt forum (serwer + domena) po podliczeniu kosztów 2020 wyszło 1005zł

a w tym ... Koszt 15$ (60zl), dzięki temu ze połączyli nam licencje ciemna i jasna....

------

B.K.  -- żadne to astronomiczne sumy, dziwie się ze tryb ciemny to taki problem dla magazynu Audio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

@Redakcja AUDIO

Mam pytanie do administracji. Czy użytkownicy mają możliwość podglądu adresów IP innych forumowiczów? 

Wczoraj jeden użytkownik próbował straszyć innego tym, że zna jego IP. Jak mógł pozyskać taką informację? To jakaś opcja dostępna w panelu, czy wiedzę tę posiada jedynie administracja czy moderator?

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kraft napisał:

Czy użytkownicy mają możliwość podglądu adresów IP innych forumowiczów? 

To byłoby złamanie prawa. RODO się kłania.

,,Opinia Grupy Roboczej ds. Ochrony Danych, powołanej przez Parlament Europejski i Radę Europejską (rozdz. III pkt 3 przykład 15) uznała literalnie adres IP za dane dotyczące osoby możliwej do zidentyfikowania, stwierdzając, że: "dostawcy usług internetowych oraz menedżerowie lokalnych sieci mogą, stosując rozsądne środki, zidentyfikować użytkowników internetu, którym przypisali adresy ip ponieważ systematycznie zapisują w plikach daty, czas trwania oraz dynamiczny adres IP (czyli ulegający zmianie po każdym zalogowaniu) przypisany danej osobie. To samo odnosi się do dostawców usług internetowych, którzy prowadzą rejestr (logbook) na serwerze HTTP Nie ma wątpliwości, że w takich przypadkach można mówić o danych osobowych, w rozumieniu art. 2 Dyrektywy".

https://archiwum.giodo.gov.pl/pl/319/2258

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...