Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

43 minuty temu, Bahzell napisał:

Ilu ludzi, tyle opinii. Miałem ze trzy podejścia do tapatalka. PIerwsze na SGS2 a ostatnie chyba na którymś mi, i nie mogę się przekonać. Wolę jednak w stronie. 

Miałem jedno podejście. Tak się zraziłem że teraz ani myślę o tej formie . Na telefonie i tak włączam wersję "na komputer"

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fajnych opcji w nowej "szacie" to pasek "szybkiego wyboru" w dolnej czesci ekranu. Poczatkowo myślałem ze to takie zdublowanie np. Powiadomień jakie wczesniej były w prawym gornym rogu (wciąż tam są ;) )

Jednak zauważyłem ze kiedyś wchodząc chociaż raz w powiadomienia od razu znikały zaznaczone (pogrubione) nowe wpisy i trzeba było pamiętać co juz czytałem a co nie (i nadal tak to "tam" wyglada). Jednak używając powiadomień z paska u dołu ekranu - nieprzeczytane jeszcze nie znikaja i nadal sa pogrubione 👍

Super... zaczynam lubić nowa wersję mimo iz na początku było trudno sie przyzwyczaić.

Mowa oczywiscie o wersji "mobilnej" nie na komputer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Były-Forumowicz napisał:

A po co te rangi skoro wszyscy tutaj to dorośli ludzie.

Odpowiedź parę postów wyżej

5 godzin temu, Amarok napisał:

Niektórzy potrzebują by w jakiś sposób byli docenieni, dowartościowani.

Choć Ola napisała, że to da się usunąć, ale nie będzie głosowania w tej sprawie i na razie zostawia.

 

*Musiałam edytować bo zacytowałam zły wpis Amaroka, nie wiem jak usunąć więc edytowałam treść wpisu.

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Były-Forumowicz napisał:

Coś jest nie tak??????

Mam taką samą rangę jak @tomek4446 który jest znacznie dłużej na forum jak ja. 

Ktoś mi to wytłumaczy? 

Trzeba było zostać poprzednim forumowiczem...

 A sama ranga? Kto na to zwraca uwagę? Nowi się rejestrują i pytają, po uzyskaniu odpowiedzi znikają i nie wgłębiają się w rangi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JaZz napisał:

Te osiągnięcia to też chyba głównie za posty, staż i odwiedziny forum? Czy się mylę? 

No nie wiem , patrząc co tam widnieje u Ciebie i u mnie ? Mnie chyba mniej lubią , czy jak ? :) 

o kurde , napisałem to zdanie powyżej i w ułamku sekundy awansowałem ! Cud , Panie , cud . :) 

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie - odnośnie ostatnich zmian na Forum i zgłoszonych problemów:

1. problem z Tapatalk został zgłoszony do informatyków odpowiedzialnych za obsługę;

2. rangi oraz przeliczniki i nazwy - sprawdzamy jak to działa, więc na razie proszę bez dalszych dyskusji na ten temat dopóki to się nie wyklaruje;

3. proszę sprawdzić czy prawidłowo działa powiadamianie mailem o nowych wiadomościach PW oraz czy dostajecie mailem informacje o nowych wpisach w obserwowanych tematach (dla osób które z tego korzystają) i jeśli coś jest nie tak - to prosimy o informacje.

 Tak więc proszę o cierpliwość ... i na wszelki wypadek o spokój także, bo już się zaczyna

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kubakk napisał:

Na starym forum jak klikałem dany temat to pokazywało ostatni nie przeczytany post (niekiedy 5str od końca) a dziś ? Ostatnia strona i nie wiem gdzie zakończyłem czytanie wcześniej = tracę wątek i sporo wartościowych przepychanek

 

@Kubakk chyyyba to poprawiłam.
Z Tapatalkiem jest chwilowo problem, ale go rozwiążemy jak najszybciej.
Tłumaczę sobie powoli...polski się pojawia.
Ustawiłam reputacje, wiec możecie dawać lajki, smutki albo robić sobie heheszki :) Ale nie jest to oblig, mogę tę funkcję wyłączyć, jeśli większość będzie za.
Logikę działania rang staram się ogarnąć 😇 ...ale chyba największe doświadczenie w tym temacie ma aktualnie @Bogusław Kożyczkowski  🧐 😅

Okropne są te wielkie sygnatury, ale na razie nie wytropiłam, gdzie zmienia się globalnie wielkość ich czcionki. Może w kodzie, w każdym razie to wytropię. Można je pokazać na telefonach, na razie są ukryte.

To chwilowo tyle, a oto mój kierunek ➡️ 🛌 

Dobranoc wszystkim ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Redakcja AUDIO napisał:

Z Tapatalkiem jest chwilowo problem, ale go rozwiążemy jak najszybciej.
Tłumaczę sobie powoli...polski się pojawia.
Ustawiłam reputacje, wiec możecie dawać lajki, smutki albo robić sobie heheszki :) Ale nie jest to oblig, mogę tę funkcję wyłączyć, jeśli większość będzie za.
Logikę działania rang staram się ogarnąć 😇 ...ale chyba największe doświadczenie w tym temacie ma aktualnie

Tak sobie czytam , i jak to miło , że ktoś jeszcze po za mną pracuje :) Od razu lżej na duszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...