Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

Zapisałem się wiosną do grupy Urządzamy kuchnię na FB (z racji grubego remontu własnej). No i dominują tam panie domu. Codziennie wstawiają jakieś zdjęcia swoich kuchni, talerzy, dekoracji itd. No i od cholery jest właśnie tych serduszek pod postami czy komentarzami. Facet jak chce zareagować że fajna zmywarka z inverterem to daje kciuka. Tak więc podpisuje się że serduszka takie trochę... no niemęskie są. Owszem, są tu i damy wśród nas ale z racji męskiej większości chyba się dostosują. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wito76 napisał:

Aż dam Ci serduszko za intuicję :)

Taaa, jasne... ta sama intuicja podpowiada mi ze sie ze mnie nabijasz "tym postem" :)

7 minut temu, misiek x napisał:

pochwalić ( konkretnie uzasadnić) to nie, ale wytknąć błędy,wyśmiać,czasami upokorzyć to już tak, nie szkoda czasu.A najlepiej pokłócić się ,to można 15 stron i wtedy nie nabijamy postów.🙈

Nooo 🤔 masz rację

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Fafniak napisał:

Jestem za.

Obiecuję że emotki wymiotowania będę używał tylko w wątkach o kablach 🤣

Raz w tygodniu... Ok?🤪

Mocne postanowienie, ale .... uważaj .... @Asia odsłuchuje kable głośnikowe .... chyba od kolegi @nowy78 i z tego co słyszałem za kulisami, jest mocno zadowolona z tych przewodów w porównaniu z dotychczas używanymi. Ale trzymam Cie za słowo, jak Asia wspomni o kablach to nie zapomni "zwymiotować"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć o poranku 

Ciężko wszystkich pogodzić. Reakcje pozostawiłam cztery - najbardziej podstawowe, mające służyć wyrażeniu stosunku do komentowanej treści. Nie chodzi tu o wzajemne mizianie, nie sprowadzajmy tego proszę do infantylnych głasków :)  Język dąży do ekonomiczności, obraz to odpowiednik graficzny słowa, w tym wypadku ma je zastępować - intencje są dobre. A serce absolutnie nie jest niemęskie :)

Życzę wszystkim bardzo miłego dnia,
Ola

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2021 o 11:14, Fafniak napisał:

Czy jest szansa na przesunięcie w prawo ikonki/obszaru "Aktywność" tak aby nie była nad "Strona główna" ?

Bardzo często po przełączeniu kart w przeglądarce, kursor zjeżdża w dół po "aktywnosci" - tam rozwija się okno z opcjami. A chcę najczęściej kliknąć "strona główna" która zostaje przykryta okienkiem aktywności.

Pierdoła ale złości

 

Dnia 14.11.2021 o 11:17, Kraft napisał:

Popieram. Też mnie to wkurza.

@Redakcja AUDIO - da sie to zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek x reakcje są w prawym dolnym rogu - pucharek, serduszko itd. Reputacje to z kolei punkty, które dostawali forumowicze wg klucza, który jest zapisany w gwiazdach :) Były w okienku, które pojawia się po najechaniu na avatar. Jako że to sprawa mocno dyskusyjna, są wyłączone, a ja - jeśli zadziała taka możliwość - zrobię ankietę, czy są pożądane, czy nie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Redakcja AUDIO napisał:

Jeśli o mnie chodzi, nie ma problemu. Pierwotnie myślałam, że chcecie ruszyć to tylko kilka centymetrów, ale wszak w nowym wydaniu też jest ładnie :) 

Trochę nie rozumiem.

Opisałem upierdliwy problem :

5 godzin temu, Fafniak napisał:

Czy jest szansa na przesunięcie w prawo ikonki/obszaru "Aktywność" tak aby nie była nad "Strona główna" ?

Bardzo często po przełączeniu kart w przeglądarce, kursor zjeżdża w dół po "aktywnosci" - tam rozwija się okno z opcjami. A chcę najczęściej kliknąć "strona główna" która zostaje przykryta okienkiem aktywności.

Pierdoła ale złości

Tu nie chodzi o kwestię ładnie/nie ładnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...