Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

Gdy przesunę kursor na lewy górny róg ramki zawierającej cytat - pojawia mi się mały kwadracik z informację "kliknij i przeciągnij aby przenieść", gdy dam na nim prawy klawisz myszki otwiera mi się zwyczajne menu kontekstowe Windy i wtedy daję "kopij"... i mam to skopiowane do pamięci 🙂

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kraft napisał:

Nie wiem, jaki u Was, ale u mnie spadł śnieg. I zrobiło się... niecodziennie cicho. Puszysty kożuszek zupełnie wytłumił u mnie dźwięki miasta. Nie słuchać samochodów, przechodniów, nic. 

Idealny moment na krytyczne odsłuchy! Zimy ostatnio takie, że to może się już nie powtórzyć. Nie przegapcie!

Jezu, jak się cieszę 😁😁😁!

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta "kaszanka" avatoarowo-emotikonowa, która dopadła nasze forum długo jeszcze potrwa ?

Remont obwodnicy Trójmiasta na węźle Gdynia Wielki Kack trwa już 3 lata zamiast  zapowiadanego 1,5 roku, ale i tam widać światełko w tunelu i podobno jeszcze w tym roku pojedziemy tamtędy "normalnie". 

Czy na podobne "święto" możemy liczyć w przypadku "kaszanki" na forum ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam forum, najnowsze testy na stronie mają zepsute linki i pokazują Błąd 404

https://audio.com.pl/component/avtcatalog/3568-audio-pro-a28

A przy próbie przepisania linku na prawidłowy

https://audio.com.pl/testy/stereo/kolumny-glosnikowe/3568-audio-pro-a28

mamy stronę testu, tylko że bez tekstu. ;D

A taki byłem ciekaw, czy ten sprzęcior pchany namolnie przez taphajfaj to faktycznie tapmadl. 😜

Edytowano przez Oin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam lożę szyderców 🙂

Znoszę przytyki z godnością, bo są zrozumiałe, niemniej rzeczywistość jest jaka jest i musieliśmy się do niej dostosować. Bardzo dziękuję za cierpliwość.

Pewnie w to nie uwierzycie i myśleliście, że w 2022 nic już się nie wydarzy, a jednak. Jutro chwilę po 9:00 zamykamy forum i będziemy robić aktualizację. Najważniejsze problemy powinny zniknąć...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Ola

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...