Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

Potwierdzam. Jest problem z jasnym trybem (motywem) mobilnym. Nigdy z takiego nie korzystałem, ale sprawdziłem teraz i mam jak @seba3002. Zwykli użytkownicy mają nicki w kolorze tła (białe) i są niewidoczne. Trzeba w panelu albo zmienić delikatnie tło na jakieś inne jasne, albo przyciemnić czcionkę nicków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lpomis napisał:

Zrobisz to na kompie. Nie wiem czy urządzenia mobilne mają taką funkcjonalność. Zamiast Enter użyj kombinacji Shift + Enter.

Przykład:

Przerwa z klasycznym Enterem

Przerwa z klasycznym Enterem

Przerwa z Shift + Enter
Przerwa z Shift + Enter

Skleroza nie boli 😉

Dzięki 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nadal grzebię w moim panelu demiurga i nie widzę nic na temat skakania :) Tak czy siak w ustawieniach profilowych każdego z Was (właśnie tłumaczę angielszczyznę i muszę coś sensownego wymyślić w zamian za to, co poniżej), możecie sobie zaznaczyć, gdzie ma Was przenosić. To tak gdyby ktoś przeoczył. 

ustawienia.jpg.4d6b4606e4acd318ee0c353e6abac12c.jpg

 

PS. Jeśli traficie w czeluściach forum na jakąś angielszczyznę, dawajcie znać :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Redakcja AUDIO napisał:

Ma to chyba ręce i nogi? 

Nie ma. Dodajesz rzeczy, których nie ma w oryginale bądź nie wynikają z kontekstu. Początek konwersacji? Jakiej konwersacji? Przecież mowa o tematach i postach. Jeśli to ustawienie wpływa też na inne rzeczy (wiadomości prywatne?) to tym bardziej nie powinno tu być takiego uszczegółowienia. Tak samo nie jest to ustawienie "od ostatniej wizyty" tylko ogólne.

Dosłowne tłumaczenie to

Kiedy otwieram zwartość:

- Przenieś mnie do nieprzeczytanych komentarzy
- Przenieś mnie na początek
- Przenieś mnie do ostatniego komentarza

EDIT: Można by uprościć i stwierdzić "Kiedy otwieram temat" (zamiast "zawartość"), a samą sekcję dać jako "Ustawienia przeglądania", jak chcemy ładniej i krótko.

Edytowano przez Oin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, gienas napisał:

 Ciemny oszczędza baterię - nie świeci cały ekran jak latarka :)

Tylko wtedy jeśli w smartfonie mamy ekran oparty na organicznych diodach elektroluminescencyjnych 👍

24 minuty temu, Oin napisał:

Można by uprościć i stwierdzić "Kiedy otwieram temat" (zamiast "zawartość")

Jestem za. Faktycznie, tak brzmi bardziej po ludzku i po prostu jest bardziej zrozumiałe :)
Jak dla mnie może być "temat" lub "wątek".

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...