Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Teraz już jest dobrze icon_razz.gif
"Ostatnie posty" wreszcie są ostatnimi i dotyczy do wszystkich wpisów, a nie tylko z "Giełdy" jak to było przez parę (?) dni.

Co do umieszczania zdjęć - to wydaje mi się, że był to tylko chwilowy problem który został rozwiązany następnego dnia rano.

Pozdrawiam
PS. Kolejne zmiany (na PLUS) na Forum - na dniach!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszą zmiany na forum. Zwolennicy poszczególnych marek będą mogli dyskutować, wymieniać poglądy na temat swojego ulubionego sprzętu. Jak widać Administracja stara się uatrakcyjnić forum i otworzyć w ramach już istniejących nowe możliwości dla jego użytkowników.

Cieszy też to, że na forum rejestruje się coraz więcej nowych Koleżanek i Kolegów. Cieszy też to, że istnieje grupa Kolegów, posiadających dużą wiedzę, dzielących się nią, starających się pomagać, odpowiadać na zadawane pytania.
Niestety martwi to, że duża grupa nowych użytkowników zadając pytania, po pierwsze nie czyta wcześniej forum, aby wzbogacić swoją wiedzę i zadać konkretne pytanie, po drugie po otrzymaniu odpowiedzi część osób pytających znika z forum nie dzieląc się swoją wiedzą.
Jest też część takich osób, która rejestruje się, następnie po napisaniu nic nie wnoszącego postu znika na bardzo długo lub na zawsze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Wątek ten powstał po to, aby użytkownicy forum zgłaszali swoje propozycje i problemy związane z jego funkcjonowaniem.
Domniemywam, że Koledze F1angel przeszkadza to o czym wspomniał. Mam nadzieję, że Administrator weźmie to pod uwagę. Nie rozumiem natomiast uwagi nowego Kolegi, który nie zdążył się zadomowić na forum i w swoim pierwszym wpisie zabłysnął elokwencją i w sposób "pomysłowy" zapowiedział swój udział.
Żenada.
A teraz zapraszamy do bardziej merytorycznych wypowiedzi i dzielenie się z Kolegami swoim bogatym doświadczeniem w dziedzinie audio.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mogę koledze odpowiedzieć.
Tobie pewnie nawet nie przeszkadza jak Ci się sznurowadło rozwiąże i depczesz po nim co trochę się potykając.
Ja jestem człowiekiem "starej daty" i lubię aby tak było, że jeśli coś jest, to ma dobrze działać.
Trudno to zrozumieć, prawda?
Tym bardziej, że dużo piszę na forum. A Ty ile postów napisałeś i jak merytorycznych?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Niepokojącym jest kwitnący na duża skale w całym necie proceder reklamowania się gdzie tylko możliwe i za wszelką cenę. Od dłuższego czasu plaga opanowała też nasze forum, na którym pojawiają się – rejestrują użytkownicy, którzy ewidentnie chcą się jedynie zareklamować. Traktują nasze forum jak słup ogłoszeniowy. Najczęściej reklamy umieszczane są w profilach. Bywa, że „przemycane” są w tekstach postów. tzw. jedno -, dwu - postowcy po zamieszczeniu reklamy znikają z forum. Zdarza się też, że w tym celu zakładane są specjalnie nowe tematy.

Natomiast nagminne są sytuacje, że zakładane jest konto i potem zero wpisów. W ostatnim tygodniu takich "użytkowników" forum pojawiło się co najmniej ok. 20. Oczywiście po to, aby zamieścić reklamę w wiadomym miejscu. A kasa za to im leci na konto, bankowe oczywiście.

Prośba do Administracji Forum, aby zastanowić się nad tym jak zapobiec temu procederowi, może np. poprzez wprowadzenie karencji dla nowo rejestrujących.
Może Koledzy zaproponują inne rozwiązanie.
Ze strony moderatorów proszę też wszystkich Kolegów, którzy są przeciwni zaśmiecaniu forum, aby przekazywali nam informacje o pojawiających się spamach, reklamach itp.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Moja propozycja, nie wiem czy słuszna ale zawsze warto rozważyć.
Może by tak Słuchawki otrzymały jakieś swoje osobne miejsce?
Bo tak wplątane pomiędzy iphony, mp3, divx kojarzą się mało audiofilsko. Mnie np. to zmyliło i myślałem, że to kolumny są te "lepsze" na pierwszym miejscu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby słuchawki miały otrzymać osobne miejsce na forum - dział wówczas każdy z komponentów toru audio lub wideo tez powinien mieć swoje odrębne miejsce.

Ja proponuję zastanowić się nad ewentualnym poszerzeniem opisu działu stereo i dopisać tam też słuchawki, w końcu to też element toru stereo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja proponuję zastanowić się nad ewentualnym poszerzeniem opisu działu stereo i dopisać tam też słuchawki, w końcu to też element toru stereo.


Według mnie słuchawki nie powinny i nie będą icon_eek.gif w dziale STEREO z bardzo prostej przyczyny:
zginą wśród innych wątków.


W tej chwili w STEREO są 6.142 tematy,
a w PC-Audio/iPhone/iPad/Słuchawki jest "tylko" 1050 tematów.
Z tego właśnie powodu "Słuchawki" znalazły się tam, gdzie są - i na ten temat rozmawiałem kiedyś z Olą (czyli Administratorem) odnośnie zmian na naszym Forum.

Jeżeli będzie więcej wątków dotyczących słuchawek to można się będzie zastanowić, by stworzyć oddzielny dział (tak jak to zrobiliśmy w przypadku CAR AUDIO - czyli "Od radio do audio w samochodzie").

Pozdrawiam
PS. Natomiast niekoniecznie każdy z komponentów toru audio lub wideo też powinien mieć swoje odrębne miejsce (dotyczy to choćby kwestii przetworników CA).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

..jakie niedogodności Wy jeszcze widzicie na naszym forum - myślę o funkcjonalności itp. Czekamy na wszelkie krytyczne opinie:)icon_smile.gif


Przepraszam, że wcześniej- zanim otworzyłem oddzielny wątek, nie zauważyłem możliwości wyżalenia się. Zamiast się powtórnie wyżalać zacytuję samego siebie:
"Ja nie mam wiele do gadania, ale i tak napiszę- NIE PODOBA MI SIĘ ten skrótowy sposób prezentacji wpisów w ramach danego tematu, bo jak to u starca z pamięcią krucho, czytając wpis nie mogę sobie na bieżąco podglądnąć co poprzednik nawypisywał. Czytanie kolejnych wpisów to jakiś koszmar wyszukiwania.... Zniechęca mnie to do czytania (i pisania również)... Mam nadzieję widzieć niedługo poprzednią (normalną) wersję. Przepraszam za mój krytyczny wpis, ale chyba na takim forum jak audio.com.pl również ceni się szczerość wypowiedzi."

Liczę na wyrozumiałość i pozdrawiam, Wojciech Pszoniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...