Skocz do zawartości

Recommended Posts

bardzo prosze o pomoc...mam nastepujacy problem...jak chce nagrac wokal na komputerze przez mikrofon na jakimkolwiek programie typu sound forge czy cool edit czy nawet na zwyklym rejestratorze dzwiekow to mikrofon nagrywa mi strasznie cicho pomimo iz nagrywanie w panelu sterowania jest ustawione na maksimum i daje straszne szumy i glos jest tak jakby troche przytlumiony...mam dosyc dobry mikrofon dynamiczny...testowalem go na innych komputerach u znajomych i wszystko jest ok nagrywa glosno wyraznie i bez szumow a u mnie nawet dwie karty dzwiekowe testowalem jak to bedzie wygladalo i ciagle to samo...myslalem ze to moze jest wina np. bledow w windowsie i zrobilem formata calego dysku i nic to nie dalo...blagam pomozcie mi...to bardzo wazne dla mnie...co mam z tym zrobic??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Mam bardzo podobny problem, gdyz mam rowniez mikrofon dynamiczny, lecz gdy podloncze go do karty zintegrowanej muzycznej to nagrywa ale jest wlasnie szum,a gdy chce podlonczyc do karty muzycznej , ktora ostatnio kupilem to wogle nie nagrywa :/ Prosze o pomoc !! aa i jeszcze dopowiem, ze zwykly mikrofon komputerowy nagrywa, jednak mi jest potrzebne zeby ten dynamiczny nagrywal... icon_smile.gif Pozdro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...