Skocz do zawartości

Coaxial RCA - redukcja??


Gzresiekp

Recommended Posts

Witam witam,

Szanowni koleżanki i koledzy, może ktoś mi podpowie chociaż pewien sam jestem na 100% że się nie da no ale może.. Stałem się posiadaczem blu-ray samsunga z którego o dziwo wyjsć dźwiękowych jest jak na lekarstwo bo zakłada on tylko wyprowadzenie dźwięku bezpośrednio kablem HDMI na TV wraz z wizją, lub kablem coaxial RCA, do innego ujścia dźwięku, w moim wypadku tym innym ujściem dźwięku jest kino domowe samsunga które posiada wejście optyka cyfrowego i dwa złącza RCA analogowe, do optyka w kinie podłączony mam dekoder po za tym optyk w kinie a optyk w blue-ray są innymi złączami stąd moje naiwne pytanie czy istnieje co prawda startny ale sposób zredukowania wyjścia optycznego z blue na dwa RCA analogowe do kina domowego, nie ukrywam że nie miałem wpływu na wybór owego odtwarzacza a darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda więc szukam teraz rozsądnego rozwiązania w doprowadzeniu dźwięku do kina domowego.. Pomoże ktoś??

Pzdr.
Grzesiek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...