Skocz do zawartości

Adaptacja pomieszczenia - polecacie kogoś?


Freszmen

Recommended Posts

Witam forumowiczów, to mój pierwszy post, więc z góry przepraszam jeśli palnę jakąś gafę.

Ostatnio poszczęściło mi się trochę i udało odłożyć troszkę pieniędzy. Zawsze chciałem urządzić sobie pokój odsłuchowy z prawdziwego zdarzenia. Pomieszczenie nie jest niestety wybudowane z myślą o akustyce (a jakoś nie mam ochoty budować sobie nowego domu icon_wink.gif), więc zostaje raczej adaptacja akustyczna i odpowiednie rozstawienie zestawu głośnikowego. Jeśli chodzi o kwestie budowlane, mam właściwie dwie lewe ręce, więc ciężko widzę wykonanie tego samemu. W związku z tym mam pytanie o firmy, które zajmują się adaptacją, macie jakieś godne polecenia? Od znajomych słyszałem akurat o http://www.acousticity.pl/ i http://www.4sound.pl/ , ale nie jest to za duża próba, więc proszę o opinie i sugestie, jeśli ktoś ma doświadczenia z firmami akustycznymi.

Z góry dziękuję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bezpośrednio doświadczenia z jakąś firmą jeśli chodzi o projekt i wykonanie adaptacji, ale kupowałem conieco w APAMA Acoustics w Częstochowie. Polecam ich, produkty wysokiej jakości, w dobrej cenie, a robią też pomiary itd., kilka projektów "profesjonalnych" na koncie mają, więc sądzę, że są warci uwagi icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
Witam serdecznie,

Ze swojej strony mogę polecić samego siebię icon_smile.gif Wykonuje profesjonalne adaptacje akustyczne od A do Z. Przed przystąpieniem do prac wykonuje bezpłatny projekt akustyczny poprzedzony pomiarami u klienta. Zawsze proponuje klientowi kilka rozwiązań w zależności od przeznaczonego na adaptację budżetu. Nie używam ustrojów wykonanych z pianek, nie mają one żadnej przydatności akustycznej i najczęściej przynoszą więcej szkody niż pożytku. Używam jedynie paneli akustycznych na bazie wełny mineralnej lub dyfuzorów. Pełną ofertę moich usług można znaleźć na stronie Akutech - Adapracje akustyczne, wyciszanie pomieszczeń W razie jakichkolwiek pytań zapraszam serdecznie do kontaktu, napewno coś poradzimy, żeby pańskie pomieszczenie "zagrało" lepiej icon_smile.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...